گیم فا/ بازی Mercenaries Blaze: Dawn of the Twin Dragons دو روز قبل به صورت انحصاری بر روی کنسول نینتندو سوییچ در دسترس قرار گرفت و تا این جا هم نظرات متفاوتی پیرامون آن عرضه شده است. امروز در نهایت نقدها و نمرات این اثر توسط برخی از منتقدان تکمیل شد که در ادامه می‌توانید شاهد آن‌ها باشید.

Mercenaries Blaze: Dawn of the Twin Dragons را باید عنوانی در سبک استراتژی به صورت نوبتی دانست که داستان مرموز و جذابی را پیش روی بازی‌بازان قرار می‌دهد. تیم سازنده برای داستان این بازی از عناوین و فیلم‌های فراوانی الهام گرفته‌اند و حال باید دید که با چه واکنشی از سوی بازی‌بازان مواجه خواهد شد.

در این عنوان باید هدایت گروهی کوچک و نسبتا ضعیف را به دست گرفته و به مرور زمان به قدرت آن‌ها اضافه کنید. همواره دشمنانی وجود دارند که تمایل دارند مانع اهداف شما شوند. شما نیز با به کار گرفتن سلاح‌ها و آیتم‌های مورد نیاز، قادر به مبارزه با آن‌ها خواهید بود.

ماموریت‌های زیادی در بازی Mercenaries Blaze: Dawn of the Twin Dragons به چشم می‌خورند که هر یک جذابیت‌های خاص خود را دارند. همچنین در بخش شخصی‌سازی می‌توانید ظاهر و یا مهارت‌هایتان را بهتر کنید. طراحی شخصیت‌های این عنوان نیز در سطح بالایی صورت گرفته است؛ چرا که سازندگان برای این منظور از بهترین تیم خود بهره برده‌اند. بنابراین در صورتی که از دوست داران آثار گفته شده هستید، Mercenaries Blaze: Dawn of the Twin Dragons را به هیچ عنوان از دست ندهید.

بد نیست بدانید که دو استودیوی ریدئن (Rideon) و سرکل اینترتینمنت (Circle Entertainment) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و انتشار بازی Mercenaries Blaze: Dawn of the Twin Dragons را به عهده داشته‌اند. ضمنا هیچ بخش آنلاین و چند نفره‌ای در این اثر وجود ندارد و تمام قسمت‌ها را باید به صورت آفلاین و تک نفره طی کنید.

از این نکات که عبور کنیم، امروز چند منتقد نام آشنا در حوزه‌ی بازی‌های ویدئویی نقدها و نمراتشان را در مورد بازی ذکر شده نیز منتشر کرده‌اند که برای مطالعه‌ی آن‌ها، در ادامه با ما همراه باشید.

noisy pixel 8/10

Mercenaries Blaze: Dawn of the Twin Dragons یک بازی عالی در سبک استراتژی است که به نظر ما، عده‌ی زیادی را به خود جذب خواهد کرد. تیم سازنده برای توسعه‌ی این عنوان از سیستم مبارزات و آیتم‌های مدرنی بهره برده است و بی شک این قضیه موجب استقبال خوب افراد خواهد شد. شاید با داستان بی نظیری سر و کار نداشته باشیم، اما باز هم نکات جالبی در آن به چشم می‌خورد که در گذشته کمتر شاهد آن بودیم. معماهای دشواری هم در جریان بازی جلوی راهتان سبز می‌شود که ذهن شما را برای مدتی درگیر خواهد کرد

DIGITALLY DOWNLOADED.net 8/10

طراحی شخصیت‌ها و موسیقی‌های بازی Mercenaries Blaze: Dawn of the Twin Dragons، اولین نکات جذابی هستند که به چشم می‌آیند. بازی‌های مشابه دیگری مانند Fire Emblem، Disgaea و God Wars وجود دارند که بسیار بهتر هم هستند، اما این بازی با پشتیبانی خوب سازندگان می‌تواند حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشد. محتویات مناسب و جالبی در گیم‌پلی این اثر دیده می‌شود که در جذاب‌تر شدن آن تاثیر گذار هستند.

nintendo life 6/10

Mercenaries Blaze: Dawn of the Twin Dragons یک بازی استراتژی محور به صورت نوبتی است که دوست داران این سبک را تا حد زیادی به وجد خواهد آورد. داستان این عنوان بسیار گیرا و دوست داشتنی است و ایراد چندانی در این خصوص وجود ندارد. البته بسیاری از مبارزات و پازل‌های آن بیش از حد ساده هستند و این موضوع کمی آزار دهنده خواهد بود. نبود یک بخش آنلاین و چند نفره نیز کاملا حس می‌شود. سرعت در این عنوان هم تقریبا زیاد است. در مجموع اگر از علاقه‌مندان به سبک فوق نیستید، به سراغ Mercenaries Blaze: Dawn of the Twin Dragons هم نروید.

RPGamer 6/10

شاید داستان بازی Mercenaries Blaze: Dawn of the Twin Dragons تا حدی جالب باشد، اما به نظر می‌رسد که پیام دلخواه سازندگان را به خوبی منتقل نکرده است. شاید طرفداران استراتزی نوبتی بتوانند چند ساعت را با این اثر سرگرم باشند. البته اگر از این دست بازی‌بازان هم هستید، توصیه می‌کنیم که ابتدا چند ویدئو و تصویر را از آن مشاهده کنید تا تصمیم گیری بهتری در خصوص خرید آن داشته باشید. تیم سازنده سعی داشته تا برای برخی از بخش‌ها خلاقیت به خرج دهد که به موفقیت هم رسیده است. بسیاری از ویژگی‌های Mercenaries Blaze: Dawn of the Twin Dragons نیز از سایر آثار کپی‌برداری شده است.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم