ترنجي/ هفته گذشته، ردمي تاييد کرد که سري ردمي K40 ماه آينده معرفي مي شود. اين شرکت همچنين جزئيات اصلي مشخصات و قيمت محصولات K40 را به اشتراک گذاشت. ديروز، وانگ تنگ توماس، مدير محصولات Redmi در Weibo پستي منتشر و اشاره کرد که خانواده ردمي K40 حداقل ۲ گوشي با اسنپدراگون ۸۸۸ دارد.

ترجمه ماشيني پست توماس در Weibo نشان مي دهد که بيش از يک نسخه Snapdragon 888 در سري K40 وجود دارد. سال گذشته، ردمي چندين گوشي هوشمند سري K30 را با قيمت هاي مختلف عرضه کرد. در ابتداي سال 2020، با فروش Redmi K30 5G آغاز شد و در ماه فوريه، نسخه Redmi K30 Pro و Redmi K30 Pro Zoom را ارايه کرد. هر دو تلفن مجهز به اسنپدراگون 865 مشخصات يکساني دارند، اما نسخه زوم تجربه بهتري را در عکاسي ارائه مي دهد.

اولين گوشي ردمي K40 که داراي تراشه اسنپدراگون ۸۸۸ است و به راحتي مي تواند گوشي هوشمند Redmi K40 Pro باشد. دومين گوشي ردمي با اسنپدراگون ۸۸۸ مي تواند جانشين Redmi K30 Pro Zoom edition باشد. همچنين به غير از مدل هاي مجهز به اسنپدراگون 888 اين شرکت همچنين انتظار مي رود يک مدل ساده توليد کند که از تراشه جديد MediaTek يا تراشه جديد سري Snapdragon 7 با اسم رمز sm7350 يا مدل اسنپدراگون ۷۷۵ توسط کوالکام پشتيباني مي کند.

تاکنون، ردمي فاش کرده است که سري Redmi K40 با قيمت آغازين 2999 يوان (462 دلار) ارائه خواهد شد. مجهز به گرانترين نمايشگر تخت خواهد بود و باتري بزرگتر از 4000 ميلي آمپر ساعت پشتيباني مي کند. شايعات حاکي از آن است که مي تواند از يک صفحه نمايش با سوراخ براي دوربين سلفي و پشتيباني از رفرش ريت بالا برخوردار باشد. جزئيات ديگر مدل هاي K40 هنوز مشخص نشده است. از آنجا که اين مجموعه قرار است ماه آينده معرفي شوند، انتظار مي رود اين شرکت در روزهاي آينده شروع به فاش کردن برخي از ويژگي هاي اصلي محصول خود کند.

نظر شما چيست؟ منتظر سري ردمي K40 هستيد؟

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم