ترنجی/ درمورد برداشتن شارژر و هندزفری از جعبه گوشی هایی که به تازگی روانه بازار می شوند صحبت های زیادی شنیده ایم. سامسونگ برای آن دسته از خریداران که گلکسی S21 را پیش خرید کرده اند و از قبل شارژری نداشتند، در خرید شارژرهای جدید تخفیف در نظر گرفته است.

تخفیف سامسونگ در خرید شارژر گلکسی S21
سامسونگ اعلام کرده است که یک کوپن تخفیف 10،000 وونی (حدود 9 دلار) به کسانی که گلکسی S21 ، گلکسی S21+ و گلکسی S21 Ultra را پیش خرید می کنند، ارائه می دهد. مشتریان هنگام خرید شارژر 25 واتی Type-C از این کوپن تخفیف می توانند استفاده کنند. اعتبار کوپن ها از 22 ژانویه تا 25 فوریه خواهد بود.

در حال حاضر، هزینه شارژر در کره جنوبی 25000 وون (حدود 22 دلار) است، اما می توان با استفاده از کوپن قیمت را به 15000 وون (حدود 13 دلار) کاهش داد. کد کوپن از طریق پیام کوتاه برای مشتریانی که پیش خرید می کنند ارسال می شود و هرکس که پیام را دریافت نکرده باشد، می تواند آن را در سامسونگ دیجیتال پلازا در کره دریافت کند. شارژر در رنگ های سیاه و سفید موجود است. سامسونگ قیمت شارژر را در بازارهای دیگر نیز کاهش داده است.

این شرکت یک قاب سیلیکون با اس پن و هدفون گلکسی بادز پرو را به صورت رایگان به کسانی که گلکسی S21 Ultra را پیش خرید می کنند، می دهد. مشتریانی که گلکسی S21 و گلکسی S21+ را پیش خرید کرده اند، یک قاب سیلیکونی با کیفیت و یک هدفون گلکسی بادز لایو به طور رایگان دریافت می کنند. خریداران، هر مدلی از این سری را پیش خرید کنند، یک ردیاب گلکسی اسمارت تگ نیز به رایگان دریافت می کنند. همچنین در خرید گلکسی واچ اکتیو 2 و گلکسی واچ 3، پنجاه درصد تخفیف برای این دسته از مشتریان در نظر گرفته شده است.

مشتریانی که پیش خرید می کنند همچنین می توانند از شش ماه اشتراک پریمیوم یوتیوب، سه ماه اشتراک سرویس پخش موسیقی ملون، کوپنی به ارزش 200،000 وون برای استفاه در بستر کلاس های آنلاین 101، و سه ماه اشتراک در کتابخانه Millie و پلت فرم کتاب صوتی Welaaa بهره ببرند.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم