گيم فا/ به تازگي اطلاعاتي در مورد نسخه‌ي پلي‌استيشن ۵ بازي The Sinking City در فضاي مجازي منتشر شده است که نشان مي‌دهد استوديوي سازنده به زودي قصد معرفي اين عنوان را دارد.

اخيرا انجمن رده‌بندي سني بازي‌هاي ويدئويي کشور تايوان، عنوان اکشن و ماجراجويي The Sinking City را براي کاربران کنسول پلي‌استيشن ۵ رتبه‌بندي سني کرد که اين امر نشان مي‌دهد استوديوي فراگ‌ورز (Frogwares) به زودي از آن رونمايي خواهد کرد.

عنوان تحسين‌شده‌ي The Sinking City بر اساس داستان‌هاي ترسناک لاوکرفتي روايت شده است و هم‌اکنون بر روي کنسول‌هاي پلي‌استيشن ۴، ايکس‌باکس وان، نينتندو سوييچ و پلتفرم رايانه‌هاي شخصي در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد.

با اين که اين عنوان توسط قابليت پشتيباني از نسل قبل کنسول‌هاي پلي‌استيشن ۵ و ايکس‌باکس سري ايکس و سري اس قابل اجرا خواهد بود اما به نظر مي‌رسد استوديوي سازنده يک نسخه‌ي بهبود يافته را براي کاربران نسل نهمي آماده کرده است.

در حال حاضر هنوز بازي The Sinking City براي کنسول‌هاي نسل نهمي معرفي نشده اما رده‌بندي سازمان تايواني مي‌تواند گواه خوبي بر معرفي زود هنگام آن باشد. احتمالا در صورت واقعي بودن اين گزارش، در روزهاي آينده شاهد رده‌بندي سني اين عنوان براي کنسول‌هاي نسل نهمي توسط دو سازمان ESRB يا PEGI نيز باشيم.

در حال حاضر استوديوي فراگ‌ورز تاکنون واکنشي نسبت به انتشار اين گزارش نداشته است. با اين حال عرضه شدن عنوان The Sinking City بر روي کنسول‌هاي نسل نهمي دور از انتظار نخواهد بود؛ چرا که در گذشته شاهد مصاحبه‌ي اعضاي استوديوي فراگ‌ورز در مورد قدرت منحصر به فرد کنسول‌هاي نسل نهمي بوده‌ايم و به نظر مي‌رسد آن‌ها بسيار به انتشار بازي The Sinking City براي کاربران نسل نهمي علاقه‌مند باشند. با اين حال بايد تا زمان معرفي و مشخص شدن زمان عرضه‌ي اين بازي اکشن و لاوکرفتي منتظر بمانيم.

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم