گجت نيوز/ بازي Hitman 3 پس از مدت‌ها انتظار سرانجام منتشر شد. در ادامه مي‌توانيد از مشخصات فني سيستم مورد نياز بازي هيتمن ۳ آگاهي پيدا کنيد.

سيستم مورد نياز بازي هيتمن ۳ تقريبا به قسمت دوم نزديک است و اگر رايانه يا لپ تاپ شما توانايي اجراي نسخه قبلي را دارد، مشکلي در بالا آوردن شماره سوم نخواهيد داشت.

هيتمن ۳ آخرين فصل از اين سه‌گانه است و يک بار ديگر شما را در نقش قاتل حرفه‌اي مشهور، مامور ۴۷ قرار مي‌دهد. مطابق معمول قسمت‌هاي اخير، در اين بازي هم به شهرها و مناطق مختلف جهان خواهيد رفت و بايد اهداف خود را به شکلي مناسب و بدون اينکه کسي بفهمد، از بين ببريد.

يکي از ويژگي‌هاي بارز مجموعه اين است که هميشه مي‌توانيد به شکلي خلاقانه دشمنان را از پاي در بياوريد و مراحل به شکلي طراحي شده‌اند تا راه‌هاي زيادي براي مخفي کاري و پيش بردن ماموريت داشته باشيد.

در اين سري بازي، آن طور که دوست داريد، پيشروي مي‌کنيد و قسمت جديد در اين زمينه حتي آزادي‌هاي بيشتري هم به شما خواهد داد. سيستم‌هاي لازم براي اجراي بازي را در ادامه مطالعه کنيد.

حداقل سيستم مورد نياز بازي هيتمن ۳

سيستم عامل: ويندوز ۱۰ (نسخه ۶۴ بيتي)
پردازنده: اينتل Core i5-2500K@3.3GHz / اي ام دي Phenom II X4 940
حافظه رم: ۸ گيگابايت
کارت گرافيک: انويديا GeForce GTX 660 / اي ام دي Radeon HD 7870
حافظه ويديويي (VRAM): دو گيگابايت
فضاي هارد ديسک: ۸۰ گيگابايت
دايرکت ‌ايکس: نسخه ۱۲
کارت صدا: سازگار با دايرکت ايکس

سيستم پيشنهادي بازي Hitman 3

سيستم عامل: ويندوز ۱۰ (نسخه ۶۴ بيتي)
پردازنده: اينتل Core i7-4790@3.6GHz / اي ام دي Ryzen R5 1600
حافظه رم: ۱۶ گيگابايت
کارت گرافيک: انويديا GeForce GTX 1070 / اي ام دي Radeon RX Vega 56
حافظه ويديويي (VRAM): هشت گيگابايت
فضاي هارد ديسک: ۸۰ گيگابايت
دايرکت ‌ايکس: نسخه ۱۲
کارت صدا: سازگار با دايرکت ايکس

همان طور که مشاهده کرديد، سيستم پيشنهادي بازي تقريبا مشابه ديگر عناوين نسل جديد همانند سايبرپانک ۲۰۷۷ و واچ داگز لژيون است و به سخت افزار خوبي براي اجراي آن نيازمند هستيد. خوشبختانه حداقل سيستم مورد نياز بازي مناسب است و نرخ فريم مناسب را به شما مي‌دهد.

بازي هيتمن ۳ هم‌اکنون براي رايانه‌هاي شخصي و کنسول‌ها در دسترس قرار دارد و مشابه نسخه‌هاي پيشين داراي ساختار اپيزوديک است. کساني که نسخه نسل هشتمي بازي را خريداري کرده‌اند، نسخه ايکس باکس سري ايکس و پلي استيشن ۵ آن را به صورت رايگان دريافت مي‌کنند. ناگفته نماند که اين بازي به طور کامل از واقعيت مجازي هم پشتيباني مي‌کند. در ضمن، نسخه رايانه‌اي بازي به مدت يک سال در انحصار پلتفرم اپيک گيمز خواهد بود، بنابر کساني که بر روي پلتفرم استيم بازي مي‌کنند، بايد تا سال ۲۰۲۲ منتظر عرضه آن باقي بمانند.

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم