گيم فا/ بازي Crash Bandicoot 4: It’s About Time تقريبا تا يک ماه ديگر در اختيار دارندگان نينتندو سوييچ قرار مي‌گيرد و آن‌ها قادر هستند تا از اين اثر دوست داشتني لذت ببرند. حال امروز حجم اين نسخه مشخص شده که خبر مهمي براي هواداران است.

همان‌طور که اطلاع داريد، تا به حال نسخه‌هاي متنوعي از سري Crash Bandicoot منتشر شده و به محبوبيت فراواني هم دست پيدا کرده است. تازه‌ترين نسخه‌ي اين فرنچايز با نام Crash Bandicoot 4: It’s About Time ابتدا در سال ۲۰۲۰ ميلادي بر روي کنسول‌هاي پلي‌استيشن ۴ و ايکس‌باکس وان در دسترس قرار گرفت و استقبال نسبتا خوبي هم از آن به عمل آمد. در اين عنوان اکشن و پلتفرمر قادر هستيد تا همان شخصيت‌هاي نام‌آشنا را برگزيده و سفر مهيجي را آغاز نماييد. بنابراين در صورتي که از علاقه‌مندان به اين سري و يا ژانرهاي ذکر شده هستيد، Crash Bandicoot 4: It’s About Time را به هيچ عنوان از دست ندهيد. قابل ذکر است که دو شرکت تويز فور باب (Toys for Bob) و اکتيويژن (Activision) به ترتيب وظيفه‌ي ساخت و عرضه‌ي آن را به عهده داشته‌اند.

چندي پيش تيم سازنده‌ي بازي Crash Bandicoot 4: It’s About Time تصميم گرفت تا به منظور افزايش طرفداران، اين اثر را بر روي ساير پلتفرم‌ها نيز منتشر کند. در همين زمينه، توسعه‌ي نسخه‌هاي پلي‌استيشن ۵، ايکس‌باکس سري ايکس/اس، رايانه‌هاي شخصي و نينتندو سوييچ در دستور کار قرار گرفته است و به‌زودي به دست افراد خواهد رسيد. نسخه‌هاي کنسولي فوق قرار است در تاريخ ۲۲ اسفند ۱۳۹۹ (۱۲ مارس ۲۰۲۱ ميلادي) در دسترس قرار گيرد و نسخه‌ي رايانه‌هاي شخصي نيز اواخر سال جاري منتشر خواهد شد.

گفته مي‌شود که نسخه‌ي نينتندو سوييچ بازي Crash Bandicoot 4: It’s About Time حجمي برابر با ۹٫۴ گيگابايت خواهد داشت که به هيچ وجه مقدار زيادي نيست. جالب است بدانيد که بازي‌هايي نظير The Legend of Zelda: Breath of the Wild حجمي حدود ۱۴٫۴ گيگابايت دارند. پس دارندگان اين کنسول براي دريافت اين اثر مشکل خاصي نخواهند داشت. اين در حالي است که حجم نسخه‌ي پلي‌استيشن ۴ اين عنوان برابر با ۴۵ گيگابايت بود. در نهايت بايد منتظر بود و ديد که اين نسخه با چه واکنش‌هايي از سوي افراد مواجه خواهد شد.

در صورت دريافت اخبار بيشتر پيرامون بازي Crash Bandicoot 4: It’s About Time، آن‌ها را به اطلاع شما عزيزان خواهيم رساند.

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم