گجت نيوز/ تنها چند روز تا رونمايي رسمي گوشي هاي سري Redmi K40 فاصله داريم. در طراحي نسخه‌اي از ردمي کي ۴۰، از الگوي طراحي فولاد دمشقي بهره برده شده است.

با معرفي رسمي سري ردمي کي ۴۰ تنها سه روز فاصله داريم و اغلب مشخصات اصلي دو گوشي، مشخص شده است. اکنون جزيياتي در مورد ظرفيت باتري براي هر دو مدل عادي و پرو و نسخه‌اي خاص از اين گوشي منتشر شده است. 

هر دو پرچمدار آينده ردمي، قرار است از باتري ۲۵۲۰ ميلي آمپر ساعتي بهره ببرند. علاوه بر اين، ما شاهد يک نسخه محدود از Redmi K40 هستيم که از الگوي طراحي تيغه‌هاي فولاد دمشقي در آن استفاده شده است. اين نکته را بايد بگوييم که چاقوهاي فولاد دمشقي، به عنوان تيزترين و سريع‌ترين تيغه‌هاي برنده در جهان شناخته مي‌شوند و ردمي، آن را براي نشان دادن سرعت و عملکرد K40 انتخاب کرده است. 

بر اساس اطلاعاتي که قبلا منتشر شده است، مي‌دانيم سري کي ۴۰ داراي پنل‌هاي OLED ساخته شده توسط سامسونگ هستند و از نرخ تازه سازي ۱۲۰ هرتز بهره مي‌برند. قرار است اين دو گوشي از شارژر ۳۳ واتي بهره ببرند. از نظر طراحي نيز طبق تصاوير منتشر شده در سايت تنا، دو دستگاه از ظاهري مشابه برخوردار هستند. در بخش سخت افزاري نيز، مدل پرو از اسنپدراگون ۸۸۸ و مدل عادي، از اسنپدراگون ۸۷۰ بهره خواهد برد. اين گوشي‌ها از اندرويد ۱۱ بهره برده و به دوربين اصلي ۱۰۸ مگاپيکسلي مجهز هستند.

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم