گیم فا/ شرکت فاکس قرن بیستم (۲۰th Century Fox) و استودیوی کولد آیرن (Cold Iron) به صورت رسمی از بازی Aliens: Fireteam رونمایی کردند. این بازی اثری در سبک تیراندازی سوم شخص و براساس همکاری تیمی (Co-Op) است.

در بازی Aliens: Fireteam، بازی‌بازان در قالب یک تیم سه نفره از تفنگداران دریایی برای بقا مقابل زنومورف‌های مشهور سری Alien قرار خواهند گرفت. وقایع این بازی در زمان سه‌گانه‌ی اصلی Alien جریان دارد. به طور کلی ۲۰ نو دشمن مختلف در این بازی وجود دارد که از جمله‌ی آن‌ها می‌توان به زنومورف‌ها، Facehuggerها و Praetorian اشاره کرد. هر یک از آن‌ها هوش مصنوعی ویژه‌ای را برای کمین و خلق سلاح اعضای نیروهای دریایی آسیب‌پذیر دارند. همچنین بیش از ۳۰ نوع سلاح نیز در این بازی وجود دارد

علاوه بر این موارد، ۵ کلاس مختلف در بازی Aliens: Fireteam وجود دارد که بازی‌بازان می‌توانند یکی را انتخاب نمایند. این کلاس‌ها شامل Gunner, Demolisher, Technician, Doc و Decon هستند. بازی‌بازان می‌توانند سلاح‌ها را با ۷۰ حالت مختلف شخصی‌سازی نمایند. به نظر می‌رسد سلاح شعله‌افکن کلاسیک نیز جزو سلاح‌های اصلی تفنگداران دریایی باشد، اما ممکن است اطلاعاتی بیشتری در این باره منتشر شود.

بازی Aliens: Fireteam در تابستان آتی برای کنسول‌های نسل هشتم، نسل نهم و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم