ترنجی/ دیروز درباره نمایشگر ردمی نوت ۱۰ صحبت کردیم که در مدل پایه از پنل OLED بهره خواهد برد. درباره مدل پرو هنوز پنل نمایشگر مشخص نبود و حالا اما به صورت رسمی نمایشگر OLED خانواده ردمی نوت ۱۰ تایید شده است.

در نهایت Manu Kumar Jain مدیر عامل شیائومی هند پس از حدس و گمانهای فراوان تایید کرد که سری Redmi Note 10 آینده از نمایشگرهای Super AMOLED برخوردار خواهد بود. در این توییت به وضوح اشاره شده که “خانواده ردمی نوت ۱۰” از این پنل جدید پشتیبانی می کند پس حدس و گمان درباره این که فقط یک عضو از این خانواده مجهز به پنل OLED باشد، وحود ندارد. به این ترتیب اینها اولین دستگاه های دارای پنل AMOLED در سری Redmi Note خواهند بود.

سری Redmi Note 10 در تاریخ ۱۴ اسفند ۹۹ معرفی خواهند شد. بر اساس شایعات و گزارش های قبلی انتظار داریم یک پنل 6.43 اینچی FHD+ را در Redmi Note 10 در کنار دوربین اصلی 48MP و چیپست Snapdragon 678 داشته باشید.

نوت ۱۰ پرو باید با اسنپدراگون 750G با 6/8 گیگابایت رم ، 128 گیگابایت حافظه داخلی و صفحه نمایش 6.67 اینچی SuperAMOLED وارد بازار شود. Pro Max باید مشخصات حتی بهتری را ارائه دهد اما در حال حاضر جزئیات جزئیات ما کم است.

نمایشگر OLED چقدر در خرید شما تاثیر دارد؟

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم