زومجي/ يوبيسافت زمان دسترسي کاربران به حالت آنلاين بازي Watch Dogs: Legion در پلتفرم پي سي را با هدف رفع مشکلات فني ايجاد شده به تعويق انداخت.
   
توييت جديدي که ازطريق اکانت رسمي Watch Dogs: Legion منتشر شده، به تأخير در زمان عرضه حالت آنلاين اين بازي در پي سي اشاره دارد. ظاهراً دليل اين تصميم کرش کردن بازي در زمان استفاده از اين حالت در برخي از کارت گرافيک‌ها بوده و قرار است از اين فرصت براي رفع اين مشکل استفاده شود. در متن اين پيام نوشته شده که تيم توسعه‌دهندگان بازي در تلاش هستند تا در سريع‌ترين زمان ممکن اين مسئله را حل کنند و اينکه حالت آنلاين بازي تا زمان رفع کامل اين مشکل منتشر نخواهد شد.

براساس توضيحات يوبيسافت، برخي از حالت‌هاي آنلاين در کنسول‌هاي بازي نيز با تأخير عرضه مي‌شوند؛ اما اکثر اين بخش‌ها در تاريخ ۹ مارس (۱۹ اسفند) در دسترس قرار خواهند گرفت. اين موضوع به‌طور ويژه به حالت Tactical OP مربوط مي‌شود که کرش کردن‌ها در آن گزارش شده است. اين حالت بعد از اين تأخير دو هفته‌اي در تاريخ ۲۳ مارس در دسترس قرار خواهد گرفت.

از ديگر محدوديت‌هايي که تا زمان رفع کامل مشکلات بازي وجود دارد، بايد به گفتگوي متني درون بازي در نسخه پلي استيشن بازي اشاره کرد که اين مورد نيز بعد از اصلاحات در تاريخ ۲۳ مارس قابل استفاده خواهد بود.

در جريان بخش آنلاين، بازيکنان مي‌توانند مراحل کوآپ (تا سقف چهار بازيکن) Tactical Ops يا حالت PvP بازي را تا سقف هشت بازيکن تجربه کنند. در حالت PvP بازيکنان در نقشه تعيين شده به‌واسطه‌ي Invasion و Spiderbotها با يکديگر مبارزه مي‌کنند. ضمن اينکه همانند نسخه اول، بازيکنان مي‌توانند وارد جهان ساير بازيکنان شده و دستگاه‌هاي آن‌ها را هک و اطلاعات‌شان را بدزدند.

يوبيسافت يک ماه پيش اعلام کرد که حالت آنلاين بازي Watch Dogs: Legion که ابتدا در نوامبر سال ۲۰۲۰ با تأخير مواجه شد، از ماه مارس در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. ضمن اينکه اين بخش ازطريق يک آپديت رايگان براي کاربران پي سي و کنسول‌هاي بازي عرضه مي‌شود.

بازي Watch Dogs: Legion هم‌اکنون براي پلتفرم‌هاي سوني، مايکروسافت، پي سي و گوگل استيديا قابل دريافت است.

شما مي‌توانيد نظرات خود را در اين خصوص با ما و ساير کاربران مطرح کنيد.

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم