ترنجي/ بن آرمسترانگ، تحليلگر با سابقه و تريدر حرفه اي حوزه ارزهاي ديجيتال مي گويد روند صعودي بيت کوين به زودي تمام مي شود! اين گفته هاي آرمسترانگ در شرايطي منتشر شده است که تحليلگران بسياري بيت کوين را در آغاز روند صعودي خود مي دانند و قيمت هاي خيلي بيشتري براي طلاي ارزهاي ديجيتال متصور هستند.


روند صعودي بيت کوين به زودي تمام مي شود؟!
آرمسترانگ که در بين طرفدارانش با نام BitBoy Crypto شناخته مي شود، به حدود ۶۰۰ هزار دنبال کننده خود گفته است:

گرچه روند صعودي بيت کوين هنوز تمام نشده است، اما طرفداران و دارندگان بيت کوين و ساير ارزهاي ديجيتال بايد براي پايان رالي صعودي آماده باشند، زيرا وقتي پادشاه سقوط کند، ارزهاي ديگر به شدت افت خواهند کرد.

به نقل از dailyhodl، اين تحليلگر حرفه اي با يادآوري روند صعودي چند سال گذشته بيت کوين و اتفاقاتي که در سال ۲۰۱۸ رخ داده است اضافه کرده است:

بسياري آن را در سال ۲۰۱۸ تجربه کردند. من شاهد بودم که پورتفوي من به اوج رسيد و بعد نابود شد. چرا؟ زيرا آن زمان روان شناسي بازار را نمي دانستم‌. نمي دانستم زماني که در اوج هيجان هستي، زماني است که بيت کوين سقوط ميکند. همان زماني که نمي خواهي در اوج بفروشي، زمان خارج شدن است.
 
در حالي که اين تحليلگر برجسته اعتراف مي کند که دقيقا نمي توان فهميد که بيت کوين چه زماني اين بول ران را تمام مي کند، اما معتقد است اين اتفاق در طي يک دوره نهايت دو هفته اي رخ خواهد داد.

من نمي دانم روند صعودي بيت کوين دقيقا چه زماني تمام مي شود. درست است که نمي توانم روز دقيق آن را مشخص کنم، اما در يک بازه دو هفته اي نزديک به روزهاي پاياني سپتامبر زماني است که بايد از بازار ارزهاي ديجيتال خارج شويد.

آرمسترانگ مي گويد که پيش بيني خود را از The Golden Bull Cycle Ratio گرفته است که يک نمودار ايجاد شده توسط TradingShot است، گروهي که داده هاي TradingView را توليد ميکند.

اين نمودار براي پيش بيني چرخه هاي صعودي در آينده به چرخه هاي صعودي گذشته بيت کوين متکي است.

در دو چرخه و بازه قبلي در کندل هاي هفتگي دقيقا نسبت ۴۹ – ۵۱ درصد بين دو قسمت مجزا روند صعودي وجود داشته است.

۵۱ درصد از روند صعودي بيت کوين از کف بازار تا هاوينگ ادامه پيدا مي کند و ۴۹ درصد از هاوينگ تا بالاترين اوج ادامه مي يابد.

وقتي که اين تاريخ ها را بررسي مي کنيد، ۲۲ ارديبهشت روز هاوينگ سال گذشته، ۵۰۴ روز ديگر مانده است … اين تاريخ ۶ مهر ۱۴۰۰ را به شما نشان مي دهد.
 
با وجود اين که هيچ تضميني وجود ندارد که تاريخ تکرار شود، آرمسترانگ مي گويد اين روند به شدت شبيه روند سال ۲۰۱۷ است، به اين معني که صعود اصلي هنوز شروع نشده است.

وقتي ما به چرخه‌ قبلي که آن را با اين چرخه مطابقت مي دهيم، نگاه مي کنيم متوجه مي شويم که روند صعودي اصلي هنوز آغاز نشده است، پس دليلي ندارد که تصور کنيم چيز متفاوتي اتفاق خواهد افتاد و در ادامه روند قبلي مجددا دوباره تکرار خواهد شد.


نظر شما درباره روند صعودي بيت کوين چيست؟ به نظر شما رکورد قيمتي بيت کوين در سال ۲۰۲۱ چه عددي خواهد بود؟

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم