گيم فا/ هنگامي که براي اولين بار از عنوان Dying Light 2 در مراسم E3 سال ۲۰۱۸ سخن به ميان آورده شد، استوديوي تک­­‌لند (Techland) به هواداران وعده‌­هاي بسياري داد. اما اکنون تقريباً سه سال از رونمايي اين عنوان گذشته است. 

از آن زمان، توسعه اين عنوان جهان باز با موانع و تأخيرهايي همراه شده و اين در حالي است که گزارش­‌هاي اخير همچنين اين مسئله را روشن ساخته‌­اند که چگونه مديريت ضعيف در استوديوي تک‌­لند، سبب به وجود آمدن مشکلات زيادي در روند توليد اين عنوان و طولاني شدن آن شده است. با اين حال، سازندگان تأييد کرده‌­اند که به زودي اخبار جديدي از اين عنوان مورد انتظار منتشر خواهد کرد.

تک‌­لند در پاسخ به يک نظر در اکانت رسمي اين بازي در توييتر، اذعان کرد:

روشن است که Dying Light 2 زودتر از آن چه که بايد، معرفي شده بود. اما مراحل توسعه و ساخت آن به طور کلي متوقف نشده و هنوز هم به صورت فعال در حال پيشرفت است.
درست است که ترجيحاً توسعه يک عنوان با تمام مشکلات و بد قولي‌­ها بهتر از توقف کامل و پيشرفت صفر آن خواهد بود، اما در آخر آن چه واقعاً طرفداران را راضي مي‌­کند انتشار اخباري مشخص از سوي تک­‌لند در رابطه با زمان انتشار بازي است. در حال حاضر هيچ تاريخ مشخصي براي انتشار عنوان Dying Light 2 اعلام نشده است اما گفته شده که اخباري به‌­روزکننده در رابطه با اين عنوان در روز چهارشنبه هفته جاري منتشر خواهد شد.

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم