سخت افزار/ اگر علاقمند به سري بازي‌هاي واچ داگز باشيد، احتمالاً از خبر رايگان شدن بازي Watch Dogs: Legion خوشحال خواهيد شد.

يوبيسافت در حساب توئيتر خود اعلام کرده است که نسخه سوم بازي واچ داگز از امروز، 25 مارچ تا 29 همين ماه (9 فروردين) به رايگان قابل بازي خواهد بود. در صورتيکه بازاريابي يوبيسافت در اين راه جواب دهد و شما به خريد بازي علاقمند شويد مي‌توانيد آن را با تخفيفات جذابي خريداري کنيد.

Watch Dogs: Legion در حال حاضر در کنسول‌هاي پلي استيشن، ايکس باکس، فروشگاه‌هاي ايپک گيمز استور و يوبيسافت در دسترس است و مي‌توانيد آن را به صورت رايگان براي چند روزي بازي کنيد. براي کاربراني که در برنامه Free Trial Weekend يوبيسافت شرکت کرده‌اند؛ هم امکان بازي تک‌نفره و هم آنلاين در نظر گرفته شده است. البته بازيکنان پلي‌استيش براي دسترسي به مد آنلاين به اشتراک پلي اسيتشن پلاس و کاربران کنسول‌هاي ايکس باکس به Xbox Live نياز خواهند داشت.

ايکس‌باکس: تخفيف 50 درصدي نسخه‌ استاندارد و نسخه‌ آلتيميت (3 الي 26 فروردين)
پلي‌استيشن: تخفيف 50 درصدي نسخه‌ استاندارد و نسخه‌ آلتيميت و تخفيف 25 درصدي سيزن پس (4 الي 11 فروردين)
يوبيسافت استور در ويندوز: تخفيف 50 درصدي نسخه‌هاي استاندارد، گلد و آلتيميت و تخفيف 25 درصدي سيزن پس (28 اسفند الي 20 فروردين)
اپيک گيمز استور: تخفيف 50 درصدي نسخه‌هاي استاندارد، گلد و آلتيميت و تخفيف 25 درصدي سيزن پس (5 الي 9 فروردين)
گوگل استديا: تخفيف 50 درصدي نسخه‌هاي‌ استاندارد ، گلد و آلتيميت و تخفيف 25 درصدي سيزن پس (5 الي 12 فروردين)

شرکت فرانسوي يوبيسافت در وبسايت خود توضيحات کامل‌تري  پيرامون اين موضوع و محتويات آينده بازي واچ داگز ارائه کرده است. اين شرکت اعلام کرده است که در ماه مي دو مد جديد ديگر به بازار ارائه خواهد کرد که Extraction و Invasion  نام دارند. اين مدها رايگان و با آپديت به بازي اضافه خواهند شد و تمامي پليرهاي بازي مي‌توانند آنها را تجربه کنند.

علاوه‌براين گفته شده که خريداران سيزن پس امکان دريافت مأموريت و شخصيت‌هاي اختصاصي را نيز خواهند داشت. اولين شخصيت اختصاصي مينا سيدهو نام دارد و توانايي آن کنترل ذهن اشخاص است. او در ماه آينده ميلادي همراه با مأموريت‌هاي جديد به واچ داگز ليجن اضافه خواهد شد. در ماه ژوئن هم شخصيت‌هاي ديگري با نام آيدن پيرس و رنچ خواهد رسيد.

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم