گيم فا/ تيم سازنده‌ي بازي Crash Bandicoot: On the Run همان‌طور که در گذشته وعده داده بود، امروز اين عنوان را بر روي گوشي‌ها هوشمند در دسترس قرار داد.همان‌طور که اطلاع داريد، تا به حال نسخه‌هاي مختلفي از سري Crash Bandicoot بر روي پلتفرم‌هاي گوناگون عرضه شده است. سرانجام تيم سازنده تصميم گرفت تا نسخه‌ي ديگري از اين فرنچايز را بر روي گوشي‌هاي هوشمند عرضه کند. اين بازي با نام Crash Bandicoot: On the Run در تابستان سال گذشته معرفي شد و از امروز قابل تجربه است.

بازي Crash Bandicoot: On the Run توسط استوديوي کينگ (King) توسعه يافته است. اين استوديو در گذشته سابقه‌ي ساخت نسخه‌هاي مختلفي از سري Candy Crush را هم داشته است. در گذشته تصاوير و تريلرهايي از اين بازي در دسترس قرار گرفت و علاقه‌مندان تا حد زيادي با آن آشنايي دارند. اين بازي تقريبا با عناويني نظير Temple Run و Subway Surfer هم‌سبک است و به همين دليل مي‌تواند طرفداران زيادي داشته باشد. هدف شما از انجام اين بازي اين است که بدويد و امتيازات لازم را جمع کنيد تا رکورد بزنيد. البته در بين راه باس‌هايي هم هستند که قصد دارند تا مانع دستيابي شما به اهدافتان شوند. امکان به اشتراک گذاشتن رکوردها و آغاز يک رقابت جذاب با دوستان نيز در اين نسخه براي شما فراهم است.

بازي Crash Bandicoot: On the Run براي دانلود کاملا رايگان است؛ اما پرداخت درون برنامه‌اي در خود دارد و براي دستيابي به برخي از آيتم‌ها و امکانات بايد هزينه کنيد. بد نيست بدانيد که بيش از ۱۰۰ پوسته در اين عنوان به چشم مي‌خورد که رفته رفته مي‌توانيد از آن‌ها استفاده نماييد. تيم سازنده نيز وعده داده است که به زودي پشتيباني خوبي از اين بازي خواهد داشت و ساخت به‌روزرساني‌هايي در دستور کار قرار خواهد گرفت.

بازي Crash Bandicoot: On the Run در حال حاضر بر روي سيستم عامل‌هاي اندرويد و iOS قابل تجربه است.

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم