گيم فا/ سرانجام بازي Crash Bandicoot 4: It’s About Time بر روي پلتفرم رايانه‌هاي شخصي در دسترس قرار گرفت و حال بايد ديد که از اين نسخه چه استقبالي به عمل خواهد آمد. امروز اطلاعاتي پيرامون اين نسخه نيز عرضه گرديد که مي‌تواند براي بازي‌بازان جالب توجه باشد.

بدون شک Crash Bandicoot را بايد از جذاب‌ترين و بامزه‌ترين فرنچايزهاي دنياي بازي‌هاي ويدئويي به شمار آورد و تا به حال نسخه‌هاي گوناگوني از آن در دسترس قرار گرفته است. بيشتر اين نسخه‌ها به محبوبيت فراواني نزد بازي‌بازان رسيده‌اند و نبايد از نقش آن‌ها در سرگرم شدن افراد غافل شد. جديدترين نسخه‌ي اين سري با نام Crash Bandicoot 4: It’s About Time با ژانرهاي اکشن و پلتفرمر در سال ۲۰۲۰ ميلادي منتشر شد و به فروش نسبتا خوبي هم دست پيدا کرد. حال تيم سازنده به منظور افزايش طرفداران اين بازي سعي دارد تا آن را بر روي پلتفرم‌هاي ديگري هم در دسترس قرار دهد. قابل ذکر است که دو شرکت تويز فور باب (Toys for Bob) و اکتيويژن (Activision) به ترتيب وظيفه‌ي توسعه و نشر آن را به عهده داشته‌اند.

بازي Crash Bandicoot 4: It’s About Time به تازگي بر روي پلتفرم رايانه‌هاي شخصي نيز عرضه شد و اکنون بازي‌بازان مي‌توانند از تجربه‌ي ماموريت‌هاي متنوع آن لذت ببرند. به گفته‌ي تيم سازنده، با اين که تمام بخش‌هاي اين بازي به صورت تک‌نفره است، اما براي انجام مراحل آن هميشه به اينترنت نياز داريد. فعلا هيچ راهي براي تجربه‌ي اين نسخه به صورت آفلاين وجود ندارد. اين قضيه به اين معني است که وقتي اتصال خود به اينترنت را از دست بدهيد، ديگر قادر به ادامه دادن بازي نخواهيد بود. اين موضوع ممکن است بازي‌بازان زيادي را اذيت کند و بايد ديد که تصميم تيم سازنده در آينده چه خواهد بود.

البته اين اتفاق چندان بازي‌بازان را شگفت‌زده نکرد؛ چرا که عناوين اخير شرکت اکتيويژن بر روي رايانه‌هاي شخصي نيز به همين صورت بود. ضمنا در قسمت ديگري از پيام تيم سازنده مطلع شديم که به زودي اخبار زيادي پيرامون نسخه‌ي رايانه‌هاي شخصي بازي Crash Bandicoot 4: It’s About Time در دسترس قرار مي‌گيرد که در اين صورت، آن‌ها را با شما عزيزان به اشتراک خواهيم گذاشت.

بازي Crash Bandicoot 4: It’s About Time در حال حاضر بر روي پلتفرم رايانه‌هاي شخصي و کنسول‌هاي پلي‌استيشن ۴، پلي‌استيشن ۵، ايکس‌باکس وان و ايکس‌باکس سري ايکس و اس قابل تجربه است.

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم