گيم فا/ امروز ماد بسيار جالبي براي بازي GTA San Andreas در دسترس قرار گرفت که ظاهر و حرکات شخصيت اصلي را به Spider-Man تبديل مي‌کند. در همين راستا، ويدئويي هم براي آشنايي بيشتر بازي‌بازان عرضه شده است که در همين خبر قابل مشاهده است.

همان‌طور که در جريان هستيد، تا به حال نسخه‌هاي مختلفي از فرنچايز GTA در دسترس قرار گرفته که تقريبا همه‌ي آن‌ها هم استقبال خوب افراد را در بر داشته است. يکي از ماندگارترين و جذاب‌ترين نسخه‌هاي اين سري GTA San Andreas نام دارد که هنوز هم بازي‌بازان بي‌شماري نسبت به تجربه‌ي آن اقدام مي‌کنند. به همين دليل است که مادسازان همچنان مادهايي را براي اين بازي در دسترس قرار مي‌دهند تا به اعمال تغييراتي در آن پرداخته باشند. حتما مي‌دانيد که تا به حال مادهاي زيادي براي اين بازي منتشر شده است که نبايد از آن‌ها به سادگي عبور کرد.

امروز يکي از مادسازان مشهور به نام J16D مادي را در خصوص نسخه‌ي پلي‌استيشن ۴ بازي Spider-Man براي GTA San Andreas در دسترس قرار داد که به هيچ وجه نبايد آن را از دست بدهيد.

به وسيله‌ي اين ماد، ظاهر و کارهاي شخصيت CJ به Spider Man تبديل مي‌شود و هواداران مي‌توانند از تار زدن، بالا رفتن از ساختمان‌ها و سيستم مبارزات جديد لذت ببرند. همچنين اين ماد تغييراتي را در نقشه‌ي اين بازي ايجاد مي‌کند و بازي‌بازان پس از کمي جستجو به آن‌ها پي خواهند برد.

بديهي است که اين ماد تنها بر روي پلتفرم رايانه‌هاي شخصي اعمال مي‌شود. دريافت آن هم از طريق وب‌سايت‌هايي با اين موضوع امکان‌پذير است.

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم