گيم فا/ کليف بلزينسکي (Cliff Bleszinski)، خالق سري بازي‌هاي Gears of War، پروژه‌ي جديدي را در دست توسعه دارد.

آقاي بلزينسکي پس از شکست بازي LawBreakers و تعطيلي استويديوي باس‌کي پروداکشنز (BossKey Productions)، مدتي از صنعت بازي‌هاي ويديويي دور ماند. اين توسعه‌دهنده‌ي مشهور چند ماه پيش اعلام کرد که قصد بازگشت به ساخت بازي‌هاي ويديويي را دارد و از علاقه‌ي خود به کار بر روي بازي‌هاي کوچک گفت. حال ظاهراً پروژه‌ي جديد وي در دست ساخت قرار دارد.

بلزينسکي اخيراً با انتشار توييتي گفت که منتظر ماندن براي گفتن هر چيزي در مورد اين عنوان عذاب‌آور بوده است. وي در ادامه اشاره کرد که در اين پروژه‌ي جديد اره برقي وجود ندارد و به طور مشخص تاييد مي‌کند که بازي جديد بليزينسکي ارتباطي به سري Gears of War نخواهد داشت.

کليف بلزينسکي در توييتي ديگر گفت که وي در مورد Zoom با Rami Ismail، يک توسعه‌دهنده‌ي بازي‌هاي مستقل، جلسه‌اي داشته است.

درباره‌ي اين پروژه اطلاعات کمي در دست است ، اما با توجه به کارنامه‌ي پيشين بلزينسکي در زمينه‌ي توسعه‌ي بازي‌هاي شوتر، اين احتمال وجود دارد که عنوان جديد وي اثري در اين سبک باشد. با اين حال بلزينسکي در ماه اکتبر اظهار کرد که موفقيت بازي‌هايي مانند Fall Guys و Among Us او را به بازگشت به صنعت و انتشار عنوان کوچک‌تر ترغيب کرده است.

خالق سري Gears of War ابتدا کار خود را با چند پروژه‌ي کوچک در شرکت اپيک گيمز (Epic Games) آغاز کرد. سپس وظيفه‌ي ساخت و کارگرداني آي‌پي Gears of War به او محول شد. بلزينسکي در سال ۲۰۱۲ از اپيک گيمز جدا شد و در سال ۲۰۱۴ استوديوي جديد خود را تحت عنوان باس کي تاسيس کرد. وي در اين استوديو بازي شوتر آنلاين LawBreakers را توسعه داد. اما اين بازي در نهايت ناموفق ظاهر شد و اين امر موجب گرديد تا استوديوي باس کي در سال ۲۰۱۸ ميلادي تعطيل شود.

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم