گيم فا/ شرکت سازنده‌ي بازي Abandoned که در گذشته به معرفي اين عنوان پرداخته بود، امروز اطلاعاتي را در خصوص عرضه‌ي آن در دسترس قرار داد. ضمنا به منظور آشنايي بيشتر بازي‌بازان، ويدئويي هم از اين بازي منتشر شده که در همين خبر قابل مشاهده است.

Abandoned از سري عناوين جالب در سبک بقا است که استوديوي بلو باکس گيمز (Blue Box Games) به صورت هم‌زمان وظيفه‌ي ساخت و عرضه‌ي آن را به عهده دارد.

همان‌طور که اطلاع داريد، تا به حال چند بازي انحصاري همچون Horizon: Forbidden West، Kena Bridge of Spirits، Returnal، Stray و Ratchet and Clank: Rift Apart به صورت انحصاري براي کنسول‌ پلي‌استيشن ۵ معرفي و منتشر شده است که همگي جذابيت‌هاي خاص خود را دارند. حال Abandoned نيز يکي از همين آثار خواهد بود و تنها دارندگان کنسول ذکر شده مي‌توانند از تجربه‌ي آن لذت ببرند.

جالب است بدانيد که بخش‌هايي از بازي Abandoned به صورت ترسناک است و بازي‌بازان از وقايع دلهره‌آور و هيجان‌انگيز آن به وجد خواهند آمد. ضمنا بازي به صورت جهان‌باز خواهد بود و بازي‌بازان در اکثر بخش‌ها مي‌توانند به مناطق مختلفي سفر داشته باشند.

شما در اين بازي بايد هدايت کاراکتري کنجکاو را به دست گرفته و وارد سرزميني نفرين‌شده بشويد. سپس ماموريت داريد تا از رمز و رازهاي اين منطقه پرده برداريد، اما ناگهان همه چيز به ضرر شما شده و تنها بايد از آن جا فرار کنيد. بدون شک يافتن راه خروج در اين سرزمين هرگز کار ساده‌اي نخواهد بود. پس در صورتي که از دوستداران اين بازي‌ها هستيد، Abandoned گزينه‌ي ايده‌آلي براي شما خواهد بود.

متاسفانه هنوز اطلاعات ديگري از بازي Abandoned در دست نيست و بايد منتظر اخبار پيش رو از سوي تيم سازنده باشيم.

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم