ترنجی/ وان پلاس ۹ پرو مانند گلکسی اس ۲۱ اولترا (در بازار امریکا) از تراشه اسنپدراگون ۸۸۸ استفاده می کند. هرچند باتری این دستگاه کوچکتر است اما مانند این پرچمدار سامسونگ از پنل LTPO بهره می برد که رفرش ریت متغیر دارد. مقایسه این دو دستگاه در زمینه باتری می تواند جالب باشد. این جذابیت با اضافه شدن آیفون ۱۲ پرو مکس حتی بیشتر هم خواهد شد! بیاید با هم مقایسه عمر باتری وان پلاس ۹ پرو با گلکسی اس ۲۱ اولترا و آیفون ۱۲ پرو مکس را ببینیم.

پیش از این ما عمر باتری وان پلاس ۹ پرو را بررسی کردیم. این دستگاه عمر باتری کمتری نسبت به نسل قبل دارد. موضوعی که اما می تواند جالب باشد، عملکردش در مقابل ۲ رقیب دیگر است. وان پلاس ۹ پرو نسبت به آیفون ۱۲ پرو مکس و در بخش باتری به صورت زیر مقایسه می شود:

همچنین مقایسه دو پرچمدار اندرویدی بالای ۱۰۰۰ دلاری به صورت زیر است:

همانطور که می بینید، در بین این ۳ دستگاه شاهد کمترین حجم باتری در آیفون ۱۲ پرو مکس هستیم. بزرگترین نمایشگر برای گلکسی اس ۲۱ اولترا است و البته هر ۳ دستگاه از تراشه ۵ نانومتری بهره می برند.

همانطور که می بینید، آیفون ۱۲ پرو مکس با وجود حجم باتری کمتر اما عملکرد واقعا بهتری دارد. در مقایسه با وان پلاس ۹ پرو و گلکسی اس ۲۱ اولترا می توان گفت که نماینده وان پلاس با وجود اینکه زودتر خاموش شد و به رتبه سوم رسید اما در مقایسه دقیق تر، با توجه به حجم باتری و برای مشخص شدن بهینه ترین عملکرد تراشه اسنپدراگون ۸۸۸ در این دستگاه یا گلکسی اس ۲۱ اولترا، باید گفت که نماینده وان پلاس بهتر عمل می کند.

نظر شما چیست؟ کدام دستگاه می تواند برای شما جذاب تر باشد؟

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم