زومجي/ بازي Crash Bandicoot: On the Run تا به امروز حدودا ۳۸ ميليون بار در جهان دانلود شده است و ظاهرا فقط در هفته‌ي اول توانست سود خالص تقريبا ۷۰۰ هزار دلاري را تقديم سازندگان کند.
   
بازي موبايل کرش بنديکوت که شرکت King آن را در همراهي با اکتيويژن ساخت، عرضه‌ي جهاني موفقي را تجربه مي‌کند. زيرا نه‌تنها تا به امروز در مجموع نزديک به ۳۸ ميليون بار دانلود و نصب شده است، بلکه توانست موفق به يکي از سودآورترين محصولات کينگ طي هفته‌ي اول انتشار شود.

در حقيقت بين همه‌ي بازي‌هاي موبايل اين شرکت، فقط و فقط بازي Candy Crush Jelly Saga در هفته‌ي اول عرضه موفق‌تر از بازي Crash Bandicoot: On the Run بود.

جالب اين‌جا است که مدتي قبل گزارش‌ها گفتند استقبال از بازي موبايل کرش بنديکوت، به شکلي جالب فروش بازي Crash Bandicoot 4: It's About Time را نيز افزايش داد.

در سه‌ماهه‌ي نخست سال ۲۰۲۱، هيچ بازي موبايلي در آمريکا به اندازه‌ي بازي Crash Bandicoot: On the Run دانلود نشده است. درحالي‌که اين بازي در تاريخ ۲۵ مارس به‌صورت عمومي عرضه شد و يک هفته‌ي عرضه‌ي عمومي خود را در سه‌ماهه‌ي نخست سال ۲۰۲۱ تجربه کرد. بازيکن‌ها تا به امروز ۷۶ ميليون مايل در بازي موبايل کرش بنديکوت دويده‌اند.

ديگر آمارهاي جالب شرکت کينگ هم خواندني هستند. گيمرها تاکنون در بازي Crash Bandicoot: On the Run حدودا ۹۹ ميليون بار باعث مرگ کرش شدند و ۱۴۰ ميليون دور دويده‌اند. حالا بايد صبر کرد و ديد که طي ماه‌هاي آينده اين محصول چه‌قدر مي‌تواند موفقيت‌هاي گوناگون را تقديم سازندگان خود کند.

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم