ديجياتو/ گوشي گيمينگ ردمي K40 Game Enhanced Edition که قرار است هفتم ارديبهشت ماه معرفي شود، موفق به کسب امتياز قابل توجهي در بنچمارک AnTuTu شد.

باتوجه به نتايج بنچمارک AnTuTu موبايل جديد ردمي موفق به کسب امتياز چشمگير ۷۲۴،۴۹۵ شده است که  از امتياز گوشي‌هاي وان پلاس ۹R و ويوو X60 پرو که از چيپست اسنپدراگون ۸۷۰ بهره مي‌برند امتياز بالاتري را از آن خود کرده است.

براساس اطلاعات منتشر شده از سوي منابع آگاه، اين گوشي هوشمند عضوي از خانواده ردمي K40 و موبايل مخصوص گيمينگ خواهند بود. پوسترهايي که تاکنون از اين دستگاه منتشر شده است، برخي مشخصات اصلي آن از جمله بهره مندي از چيپست ديمنسيتي ۱۲۰۰ مدياتک را مشخص کرده است.

در برخي گزارش‌ها گفته شده بود که نسخه ارزان قيمت اين گوشي نيز با چيپست ديمنسيتي ۱۱۰ مدياتک، ۸ گيگابايت حافظه رم و ۲۵۶ گيگابايت حافظه داخلي مجهز خواهد بود. طبق اطلاعات موجود، اين نسخه از گوشي گيمينگ ردمي K40 از نمايشگر ۶.۶۷ اينچي سامسونگ با نرخ تازه سازي ۱۴۴ هرتز و سرعت نمونه‌برداري لمسي ۳۰۰ هرتز بهره مي‌برد.

هنوز مشخص نيست که نسخه ارزان قيمت ردمي K40 Game Standard Edition در چه تاريخي معرفي خواهد شد، اما به احتمال زياد همزمان با نسخه اصلي به بازار عرضه مي‌شود. گزارش شده است که قيمت نسخه اصلي اين گوشي گيمينگ حدود ۳۰۵ دلار خواهد بود. بنابراين کاملا مشخص است که نسخه استاندارد با قيمت کمتري وارد بازار شود.

در يکي از تيزرهاي ردمي به سيستم خنک کننده اين کوشي هوشمند نيز اشاره شده بود. با توجه به اينکه موبايل جديد مخصوص گيمينگ است، بهره مندي از سيستم خنک کننده بزرگ‌تر با مساحت حدود ۱۱۵۴۰ ميلي متر به جذابيت اين موبايل براي خريد توسط کاربراني که قصد دارند از آن براي بازي کردن استفاده کنند، مي افزايد. هنوز ردمي توضيحي در مورد مکانيزم سيستم خنک کننده ارائه نکرده است.

درنهايت بايد ديد گوشي هوشمند جديد مخصوص گيمينگ ردمي با چه مشخصاتي از راه مي‌رسد.

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم