گيم فا/ استوديوي سازنده‌ي بازي Destruction AllStars امروز در خبر خوبي اعلام کرد که فصل اول اين عنوان تا چند وقت ديگر در اختيار هواداران قرار خواهد گرفت. اين فصل محتويات زيادي را هم با خود به بازي خواهد آورد.

بازي Destruction AllStars چندي پيش به صورت انحصاري بر روي کنسول پلي‌استيشن ۵ در دسترس قرار گرفت و بازي‌بازان را وارد رقابت‌هاي هيجان‌انگيزي کرد. همچنين عرضه‌ي اين بازي بر روي پلي‌استيشن پلاس را هم شاهد بوديم؛ به اين معنا که برخي از افراد قادر به تجربه‌ي آن به صورت رايگان بودند. حال به دليل استقبال خوب بازي‌بازان، کار بر روي اين بازي همچنان ادامه دارد و به زودي اخبار خوبي به دست هواداران خواهد رسيد.

اواسط اين ماه بود که تيم سازنده در پيامي از برنامه‌هاي خود براي سال جاري رونمايي کرد. ظاهرا امسال قرار است سه فصل در اختيار طرفداران قرار بگيرد. اولين فصل اين اثر نيز تا چند روي ديگز منتشر خواهد شد. قابليت Photo Mode به همراه اين فصل به بازي خواهد آمد و بازي‌بازان قادر هستند تا تصاوير خيره‌کننده‌اي را از بازي خود بگيرند.

يک بخش آنلاين و چندنفره‌ي ديگر به نام Blitz نيز به اين عنوان اضافه خواهد شد که بدون شک بازي‌بازان را به وجد خواهد آورد. البته محتويات اين فصل به همين جا ختم نمي‌شود. افراد قادر خواهند بود تا چند آيتم متنوع ديگر را هم داشته باشند و از آن‌ها استفاده کنند.

Destruction AllStars عنواني در سبک‌هاي اکشن و مسابقه‌اي است که در آن مي‌توانيد پس از انتخاب شخصيت دلخواه، نبردهاي دشواري را با ديگر افراد تجربه کنيد.

متاسفانه هنوز تاريخ دقيق عرضه‌ي اين فصل مشخص نيست و بايد منتظر اخبار بيشتر از سوي تيم سازنده باشيم.

 

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم