گيم فا/ استوديوي سازنده‌ي بازي Call of Duty: Black Ops Cold War امروز پيامي را در حساب رسمي توييتر خود منتشر و اعلام کرد که اين عنوان براي مدت محدودي رايگان شده است.

بازي‌بازاني که هنوز فرصت تجربه‌ي بازي Call of Duty: Black Ops Cold War را پيدا نکرده‌اند، اکنون فرصت دارند تا تمام حالت‌هاي اين عنوان را تجربه کرده‌ و لذت ببرند. اين بازي چندي پيش به فصل سوم خود رسيد و محتوياتي هم به آن اضافه شد. از اين محتويات بايد به سلاح‌ها، بخش‌ها و آيتم‌هاي تازه اشاره داشت که واکنش‌هاي مثبت افراد را هم در بر داشت.

افراد از امروز تا چهار روز ديگر فرصت دارند تا بخش‌هاي چندنفره‌ي بازي Call of Duty: Black Ops Cold War را به صورت رايگان تجربه کرده و در نهايت تصميم‌گيري بهتري در خصوص خريد آن داشته باشند. تمام نقشه‌هاي اين اثر اکنون باز است و امکان ورود به آن‌ها وجود دارد.

خوشبختانه چند روز قبل هم يک بخش جديد مربوط به زامبي‌ها به اين عنوان اضافه گرديد که نبايد از آن به سادگي عبور کرد. بنابراين در صورتي که از علاقه‌مندان به اين فرنچايز هستيد، اين بازي را به هيچ وجه از دست ندهيد.

Call of Duty: Black Ops Cold War از سري آثار مهيج در ژانر تيراندازي به صورت اول‌شخص است که يکي از نسخه‌هاي سري محبوب Call of Duty به حساب مي‌آيد. اين بازي ابتدا اواخر سال ۲۰۲۰ ميلادي بر روي پلتفرم رايانه‌هاي شخصي و کنسول‌هاي پلي‌استيشن ۴، پلي‌استيشن ۵، ايکس‌باکس وان و ايکس‌باکس سري ايکس عرضه شد و اکنون هم محبوبيت بسيار زيادي دارد.

گفتني است که دو استوديوي تري‌آرک (Treyarch) و اکتيويژن (Activision) به ترتيب وظيفه‌ي ساخت و انتشار آن را به عهده داشته‌اند.

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم