سخت افزار/ تصاویر کارت گرافیک Radeon RX 6800 XT OEM کمپانی دِل درون یک دسکتاپ از پیش آماده Alienware منتشر شده است. این کارت گرافیک از چیپ Navi 21 XT روی یک بُرد مرجع استفاده می‌کند.

کارت گرافیک Dell Radeon RX 6800 XT OEM بر پایه مشخصات مرجع طراحی شده و همانطور که گفته شد در جدیدترین دسکتاپ‌های گیمینگ از پیش آماده Alienware استفاده می‌شود. درست به مانند نمونه رفرنس AMD، دِل نیز از راهکار دو اسلات و سه فن کمک گرفته اما تفاوت در متریال استفاده شده است.

کارت گرافیک دِل از محفظه پلاستیکی بهره می‌برد و سه فن استاندارد جریان هوا را به هیت سینک پره‌ای بزرگ هدایت می‌کنند. این کارت همچنین از یک بک پلیت با طول کامل کمک گرفته که هیچ لیبل یا استیکری روی آن نصب نشده و به رنگ مشکی مات می‌باشد.

تصاویر گرافیک RX 6800 XT OEM دِل
 
PCB کارت نیز سبز رنگ بوده و تصاویر قبلی که کاربر Brutuscat2 در توییتر منتشر کرده بود نشان می‌دهند که Dell Radeon RX 6800 XT OEM از همان بُرد نمونه مرجع با دو کانکتور برق 8 پین استفاده می‌کند. خروجی‌های تصویر نیز همان سه عدد Display Port و یک عدد HDMI می‌باشند.

در حالی که قرار نیست لزوما طراحی OEMها جذاب و با خنک کننده عالی باشد اما باید بگوییم طراحی لنوو در مورد گرافیک Radeon RX 6900 XT برای دسکتاپ‌های Legion یکی از بهترین‌ها در این زمینه خواهد بود. کارت گرافیک لنوو از طراحی سه اسلات و سه فن با ظاهری پرمیوم بهره می‌برد که حتی برخی راهکارهای سفارشی را نیز به چالش می‌کشد.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم