گجت نيوز/ هنگام انتشار بازي Resident Evil: Village، بيش از ۱۰۰ هزار نفر به‌صورت همزمان اين عنوان هيجان‌انگيز و ترسناک را در استيم تجربه کرده‌اند.

شماره هشتم بازي رزيدنت اويل بالاخره منتشر شد و با دريافت نمرات بالا از وب‌سايت‌هاي مختلف، به‌عنوان يک اثر خوش‌ساخت و سرگرم‌کننده شناخته شد. هرچند خيلي از منتقدان اعتقاد داشتند که عناصر وحشتناک و ترس روانشناختي نسخه هفتم کمرنگ‌تر شده و در حال حاضر وجوه اکشن، به‌مراتب از اهميت بالاتري برخوردارند.

مسلماً کپکام از بازي Resident Evil: Village انتظارات فراواني دارد؛ چه از نظر محبوبيت در بين مخاطبين و چه درباره امر فروش. هنوز اطلاعات خاصي راجع‌به فروش بازي در روزهاي اول انتشار در دسترس نيست اما رکوردشکني اين عنوان در استيم، ناخودآگاه تمام توجهات را به‌سمت نسخه پي‌سي جلب مي‌کند.

طبق بررسي‌هاي وب‌سايت يوروگيمر، در روز انتشار اين عنوان بيش از ۱۰۰ هزار نفر به‌صورت همزمان بازي Resident Evil: Village را در استيم تجربه کرده‌اند. جديدترين بازي کپکام توانست رکورد جديدي را براي سري رزيدنت اويل به ارمغان بياورد. تا قبل از انتشار قسمت هشتم، اين رکورد متعلق به رزيدنت اويل ۲ ريميک با ۷۴ هزار نفر بازيکن همزمان بود اما حالا ريميک قسمت دوم، يک پله سقوط کرده است. در جايگاه بعدي، نسخه ريميک Resident Evil 3 با ۳۲ هزار نفر قرار دارد و جايگاه چهارم نيز در اختيار رزيدنت اويل ۷ با ۱۸ هزار نفر بازيکن همزمان است.

احتمالاً در آينده‌اي نزديک شاهد رونمايي از آمار فروش بازي Resident Evil: Village توسط کپکام خواهيم بود. با توجه به استقبال گسترده مخاطبين از اين عنوان، مي‌توانيم انتظار فروش قابل قبولي را در روزهاي نخست انتشار داشته باشيم. همچنين به‌علت ميان‌نسلي بودن رزيدنت اويل ۸ و انتشار آن براي کنسول‌هاي نسل هشتمي، آمار فروش بازي دوچندان خواهد شد. اين عنوان مهيج که در ژانر ترس و بقا ساخته شده، در حال حاضر براي پي‌سي، پلي‌ استيشن ۴ و ۵، ايکس باکس وان، ايکس باکس سري اس و سري ايکس و همچنين استاديا در دسترس است.

آيا بازي رزيدنت اويل ۸ را تجربه کرده‌ايد؟ نظرات خود را درباره اين عنوان مهيج و ترسناک با ما به اشتراک بگذاريد.

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم