گیم فا/ امروز هم باگ عجیب دیگری در بازی Resident Evil Village پیدا شده است که به شخصیت Lady Dimitrescu مربوط می‌شود و تا کنون چند بازی‌باز آن را گزارش داده‌اند. حال باید صبر کرد و دید که آیا استودیوی سازنده نسبت به این باگ واکنشی نشان می‌دهد یا خیر.

سرانجام انتظارات برای بازی Resident Evil Village به پایان رسید و اکنون بازی‌بازان می‌توانند این عنوان فوق‌العاده را تجربه کنند. محصول جدید شرکت کپکام (Capcom) در ژانر وحشت و بقا، تا این لحظه هواداران زیادی پیدا کرده و رکوردهایی را هم جابه‌جا کرده است. گفته می‌شود که فروش نسخه‌های این بازی بر روی پلتفرم‌های گوناگون از مرز ۳ میلون عبور کرده است که آمار قابل توجهی به حساب می‌آید. حتی این اثر به عنوان بیشترین بازدید را در مقایسه با سایر نسخه‌های فرنچایز Resident Evil از آن خود کرده است که نباید از این رکوردها به سادگی عبور کرد.

با وجود تمام جذابیت‌ها، بازی Resident Evil Village مشکلات کوچکی هم در خود دارد که از آن‌ها باید به برخی از باگ‌ها اشاره داشت. از زمان عرضه‌ی این بازی تا به حال، چند بازی‌باز باگ‌هایی را در این عنوان مشاهده و آن را در فضای مجازی منتشر کرده‌اند که باعث تعجب افراد زیادی شده است. یک باگ جالب دیگر توسط چند هوادار در این عنوان گزارش شده است که در آن، کاراکتر Lady Dimitrescu در بالای یکی از دیوارهای قلعه‌ی خود ایستاده است و تکان نمی‌خورد؛ به گونه‌ای که ظاهرا وی در آن جا به دام افتاده است.

این باگ برای اولین بار توسط شخصی به نام Ishmaille در Reddit عرضه شد و واکنش‌های متنوعی پیرامون آن در دسترس قرار گرفت. در ادامه می‌توانید تصویری مربوط به این باگ را مشاهده نمایید.

همچنین وی در حساب رسمی خود نوشت: «حدود سه ساعت از این ماجرا می‌گذرد و Lady Dimitrescu همچنان آن بالا است. نمی‌دانم او چگونه آن بالا گیر کرده، اما هر چه که هست، از بابت آن خوشحالم.»

بازی Resident Evil Village در حال حاضر بر روی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری ایکس قابل تجربه است. به محض دریافت اخبار بیشتر پیرامون این عنوان، آن‌ها را به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم