گيم فا/ امروز هم باگ عجيب ديگري در بازي Resident Evil Village پيدا شده است که به شخصيت Lady Dimitrescu مربوط مي‌شود و تا کنون چند بازي‌باز آن را گزارش داده‌اند. حال بايد صبر کرد و ديد که آيا استوديوي سازنده نسبت به اين باگ واکنشي نشان مي‌دهد يا خير.

سرانجام انتظارات براي بازي Resident Evil Village به پايان رسيد و اکنون بازي‌بازان مي‌توانند اين عنوان فوق‌العاده را تجربه کنند. محصول جديد شرکت کپکام (Capcom) در ژانر وحشت و بقا، تا اين لحظه هواداران زيادي پيدا کرده و رکوردهايي را هم جابه‌جا کرده است. گفته مي‌شود که فروش نسخه‌هاي اين بازي بر روي پلتفرم‌هاي گوناگون از مرز ۳ ميلون عبور کرده است که آمار قابل توجهي به حساب مي‌آيد. حتي اين اثر به عنوان بيشترين بازديد را در مقايسه با ساير نسخه‌هاي فرنچايز Resident Evil از آن خود کرده است که نبايد از اين رکوردها به سادگي عبور کرد.

با وجود تمام جذابيت‌ها، بازي Resident Evil Village مشکلات کوچکي هم در خود دارد که از آن‌ها بايد به برخي از باگ‌ها اشاره داشت. از زمان عرضه‌ي اين بازي تا به حال، چند بازي‌باز باگ‌هايي را در اين عنوان مشاهده و آن را در فضاي مجازي منتشر کرده‌اند که باعث تعجب افراد زيادي شده است. يک باگ جالب ديگر توسط چند هوادار در اين عنوان گزارش شده است که در آن، کاراکتر Lady Dimitrescu در بالاي يکي از ديوارهاي قلعه‌ي خود ايستاده است و تکان نمي‌خورد؛ به گونه‌اي که ظاهرا وي در آن جا به دام افتاده است.

اين باگ براي اولين بار توسط شخصي به نام Ishmaille در Reddit عرضه شد و واکنش‌هاي متنوعي پيرامون آن در دسترس قرار گرفت. در ادامه مي‌توانيد تصويري مربوط به اين باگ را مشاهده نماييد.

همچنين وي در حساب رسمي خود نوشت: «حدود سه ساعت از اين ماجرا مي‌گذرد و Lady Dimitrescu همچنان آن بالا است. نمي‌دانم او چگونه آن بالا گير کرده، اما هر چه که هست، از بابت آن خوشحالم.»

بازي Resident Evil Village در حال حاضر بر روي پلتفرم‌هاي رايانه‌هاي شخصي و کنسول‌هاي پلي‌استيشن ۴، پلي‌استيشن ۵، ايکس‌باکس وان و ايکس‌باکس سري ايکس قابل تجربه است. به محض دريافت اخبار بيشتر پيرامون اين عنوان، آن‌ها را به اطلاع شما عزيزان خواهيم رساند.

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم