گیم فا/ استودیوی سازنده‌ی بازی Minecraft Dungeons که در گذشته به معرفی یک بسته الحاقی جدید برای این عنوان خبر داده بود، امروز تاریخ دقیق عرضه‌ی آن را ۵ خرداد ۱۴۰۰ اعلام کرد.

Minecraft Dungeons را باید عنوانی جذاب در سبک جهان‌باز به شمار آورد که سال گذشته به دست طرفداران خود رسید و استقبال خوبی هم از آن به عمل آمد. این بازی تجربه‌ای متفاوت را برای بازی‌بازان به ارمغان می‌آورد و نباید از ماموریت‌ها و بخش‌های هیجان‌انگیز آن به سادگی عبور کرد.

استودیوی موجانگ (Mojang) که وظیفه‌ی ساخت این اثر را به عهده دارد، چندی پیش اطلاعاتی را در خصوص بسته الحاقی جدید آن در دسترس قرار داد. حال امروز مطلع شدیم که این بسته با نام Hidden Depths در تاریخ ۲۶ می ۲۰۲۱ میلادی عرضه خواهد شد.

از محتویات این بسته الحاقی باید به آیتم‌های زیادی در بخش‌هایی همچون اقیانوس اشاره داشت. همچنین دشمنانی هم به بازی اضافه می‌شوند که نبرد با آن‌ها جذابیت‌های خاص خود را خواهد داشت. از دیگر ویژگی‌های Hidden Depths باید به چند مکان جدید برای جستجو و ماجراجویی اشاره داشت.

در روز انتشار این بسته، موجانگ یک به‌روزرسانی را هم در اختیار طرفداران قرار می‌دهد که دشمنانی به نام Raid Captain را به بازی خواهد آورد. ضمنا چند چالش تازه به وسیله‌ی این به‌روزسانی قابل تجربه خواهد بود. گفتنی است که آخرین بسته الحاقی که برای این عنوان منتشر شده بود، Flames of the Nether نام داشت.

بازی Minecraft Dungeons در حال حاضر بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس و اس و نینتندو سوییچ در دسترس قرار دارد.

به محض دریافت اخبار بیشتر پیرامون این اثر، آن‌ها را به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم