گیم فا/ یوبی‌سافت اعلام کرد که بازی Skull and Bones بار دیگر با تاخیر مواجه شده است و این اثر تا پایان مارس ۲۰۲۲ منتشر نخواهد شد. از طرف دیگر اشاره شد که بازی‌های Far Cry 6 و Rainbow Six Quarantine احتمالاً تا پایان ماه سپتامبر منتشر می‌شوند.

طبق اطلاعات جدیدی که یوبی‌سافت به اشتراک گذاشته است، بازی Skull and Bones در بهترین حالت در آوریل ۲۰۲۲ منتشر خواهد شد. این شرکت همچنین اعلام کرد بازی‌های Far Cry 6، Rainbow Six Quarantine، Riders Republic، The Division Heartland، Roller Champions و Prince of Persia: Sands of Time Remake برای عرضه در سال مالی ۲۰۲۲ تا پیس از پایان ماه مارس ۲۰۲۲  برنامه‌ریزی شده‌اند.

با این حال ممکن است عناوین Far Cry 6 و Rainbow Six Quarantine تا پیش از پایان ماه سپتامبر (اوایل مهر ۱۴۰۰) منتشر شوند. علاوه بر این موارد، تایید شد که بازی‌های Beyond Good and Evil 2، Avatar و Star Wars جدید همچنان در دست توسعه قرار دارند.

بازی Skull and Bones اولین بار در جریان رویداد E3 2017 معرفی شد. این بازی یک عنوان چندنفره‌ی جهان باز براساس مبارزات دریایی بود. در سال گذشته‌ی میلادی اعلام شد که این بازی با یک چشم‌انداز و المان‌های جدید در دست توسعه قرار دارد و انتظار می‌رفت در سال ۲۰۲۱ شاهد معرفی دوباره‌ی آن باشیم. یوبی‌سافت می‌گوید برای توسعه‌ی این بازی به زمان بیشتری نیاز داشته و به این دلیل و جاه‌طلبی‌های بزرگ‌تر، انتشار آن را به تعویق انداخته است.

هنوز مشخص نیست که بازی Skull and Bones تا چه اندازه نسبت به زمان معرفی اولیه‌ی خود متفاوت خواهد بود. ممکن است در E3 2021 اطلاعات جدیدی از آن به اشتراک گذاشته شود. همچنین به گفته‌ی دنیل احمد (Daniel Ahmad)، تحلیل‌گر Niko Partners، طبق کنفرانس اخیر یوبی‌سافت بازی‌های Far Cry 6 و Rainbow Six Quarantine تا پایان ماه سپتامبر منتشر خواهند شد.

یوبی‌سافت پیش‌تر نیز این دو بازی را برای عرضه در نیمه‌ی اول سال مالی خود برنامه‌ریزی کرده بود. به احتمال زیاد در E3 امسال شاهد اطلاعات و نمایش جدیدی از این دو بازی خواهیم بود.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم