گيم فا/ همان‌طور که اطلاع داريد، اين روزها مادهاي فراواني براي بازي Resident Evil Village در دسترس قرار مي‌گيرد. حال امروز ماد ديگري براي اين عنوان عرضه شد که شخصيت Dante را به آن آورده است. همچنين به منظور آشنايي بيشتر بازي‌بازان، تصاويري در اين مورد نيز در قسمت تصاوير همين خبر قرار داده شده است.

بازي Resident Evil Village چندي پيش بر روي پلتفرم‌هاي گوناگوني در دسترس قرار گرفت و استقبال بسيار خوبي هم از آن به عمل آمد. وقتي يک بازي به چنين شهرتي دست پيدا مي‌کند، مادسازان مختلف نيز دست به کار مي‌شوند و مادهاي متنوع خود را در اختيار هواداران قرار مي‌دهند. تا به حال مادهاي جالبي براي اين اثر منتشر شده است. برخي از اين مادها به بهتر شدن بازي کمک مي‌کنند و برخي ديگر صرفا جنبه‌ي سرگرمي دارند. به عنوان مثال، چندي پيش يک ماد براي اين اثر عرضه شد و ظاهر بعضي از دشمنان را تغيير داد که بازخوردهاي خوبي را هم به همراه داشت.

امروز يک مادساز ملقب به Cocasze، مادي را براي بازي Resident Evil Village منتشر کرد که کاراکتر Dante از عنوان Devil May Cry 5 را جايگزين شخصيت Heisenberg مي‌کند. بنابراين در صورتي که از علاقه‌مندان به اين شخصيت هستيد، اين ماد را به هيچ وجه از دست ندهيد.

سازنده‌ي اين ماد تا به حال مادهاي فراواني را به دست بازي‌بازان رسانده که اکثر آن‌ها به فرنچايز Resident Evil مربوط بوده است. وي گفته است که براي ساخت اين ماد تلاش فراواني داشته و اميدوار است که استقبال خوبي از سوي هواداران صورت گيرد. او حتي روي انيميشن‌هاي کاراکتر Dante هم کار کرده است تا مشکل خاصي در اين خصوص وجود نداشته باشد.

گفتني است که اين ماد تنها بر روي پلتفرم رايانه‌هاي شخصي اعمال مي‌شود و دريافت آن از طريق برخي از وب‌سايت‌هايي با اين موضوع همچون Nexus Mods امکان‌پذير است. نام اين ماد هم Heisenberg is Dante است.

شما در بازي Resident Evil Village بايد کنترل کاراکتري به نام Ethan را به عهده گرفته و وارد روستايي مرموز و پر از اتفاقات عجيب و غريب بشويد. شياطين زيادي در اين روستا وجود دارند که به خون شما تشنه هستند و بايد تمام آن‌ها را از بين ببريد. هدف ما هم اين است که دخترتان يعني Rose را پيدا کنيد و وي را نجات دهيد.

بازي Resident Evil Village در حال حاضر بر روي پلتفرم‌هاي رايانه‌هاي شخصي و سرويس گوگل استديا و کنسول‌هاي پلي‌استيشن ۵، پلي‌استيشن ۴، ايکس‌باکس سري ايکس و ايکس‌باکس وان قابل تجربه است.

گفتني است که شرکت کپکام (Capcom) به صورت هم‌زمان وظيفه‌ي توليد و نشر آن را به عهده داشته است.


در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم