گيم فا/ شخصيت ايدن پيرس (Aiden Pearce) در تيزري که از محتواي دانلودي جديد Watch Dogs Legion: Bloodline منتشر شده، به اين بازي بازگشته است و جزئيات و اطلاعاتي نيز از نقش اين شخصيت در داستان اين گسترش دهنده منتشر شده است.

ديروز سالگرد ۷ ساله شدن عرضه‌ي بازي Watch Dogs بود. همانطور که مي‌دانيد اين بازي يک عنوان اکشن سوم شخص با تمرکز گيم‌پلي بر روي هک بود که براي اولين بار در تاريخ ۲۷ مي ۲۰۱۴، اندکي بعد از عرضه‌ي پلي‌استيشن ۴ و ايکس‌باکس وان، عرضه شد. حال اينطور که به نظر مي‌رسد کمپاني سازنده‌ي اين بازي، يوبي‌سافت (Ubisoft)، تصميم گرفته است تا براي قدرداني از هواداران اين سري و به مناسبت سالگرد هفت سالگي عرضه‌ي آن، از طريق حساب رسمي عنوان Watch Dogs Legion در توييتر در يک تيزر تبليغاتي از بسته‌ي گسترش دهنده‌ي Bloodline، منتشر نمايد تا بدين ترتيب هم از هواداران اين سري قدرداني کرده باشد و هم اطلاعاتي از آينده‌ي آن به طرفداران ارائه دهد.

اين تيزر که کمي کمتر از دو دقيقه طول مي‌کشد، يک پيش پرده‌ي نسبتا کوتاه و جذاب از داستان فصل بعدي بازي را ارائه مي‌دهد. در طول اين تيزر ايدن پيرس، شخصيت و قهرمان اصلي نسخه‌ي اول Watch Dogs را خواهيد ديد که به داستان مقاومت مي‌پيوندد. البته اکثر طرفداران اين سري مي‌دانستند که اين شخصيت بدون شک به بازي Watch Dogs Legion باز خواهد گشت و اکنون به نظر مي‌رسد که يوبي‌سافت بالاخره آماده است تا چگونگي و دليل پيوستن وي به گروه مقاومت در خيابان‌هاي لندن را در طول گسترش دهنده‌ي Bloodline مشخص کند.

اين تيزر در ابتدا با يک ايدن پيرس ريش دار که حالا در ماشينش در خيابان‌هاي اطراف شيکاگو مي خوابد، شروع مي‌شود و وي به زودي با تماس جوردي چين (Jordi Chin) براي انجام کاري فوري بيدار مي‌شود. اين فيکسر مشهور به شخصيت اصلي بازي سابق اين سري شغلي را پيشنهاد مي‌کند که وي قادر به انجام آن نيست. با اين همه جوردي چين اصرار مي‌ورزد و با گفتن اينکه اين کار يک جاسوسي بالا رده است و مانند ماموريت‌هاي مزدوري سابق ايدن نخواهد بود، وي را قانع مي‌کند تا اين شغل را بپذيرد.

اگرچه که در ابتدا ايدن تمايلي ندارد، اما پس از فهميدن اين نکته که اين کار وي را به لندن مي‌فرستد، به سرعت علاقمند مي‌شود و همچنين مي‌گويد که برادرزاده‌اش، جکسون، نيز در حال حاضر در آنجا زندگي مي‌کند. با خاتمه يافتن تماس وي با چين، وي راهي مي‌شود و ظاهرا قرارداد را مي‌پذيرد.

به نظر مي‌رسد که يوبي‌سافت قصد دارد تا در اين گسترش دهنده به نکات و داستان‌هايي که به خوبي در طول Watch Dogs به آن‌ها پرداخته نشد نيز بپردازد. از جمله‌ي اين نکات مي‌توان به رابطه‌ي ايدن با جکسون، که به يکي از مهمترين داستان‌هاي فرعي نسخه‌ي اول تبديل شد، پرداخت. اگرچه چيزهاي زيادي از اين گسترش دهنده فاش منتشر نشده است، اما بر طبق گفته‌هاي منابع مختلف، پيرس در اين بسته‌ي گسترش دهنده کاملا قابل بازي خواهد بود و مي‌تواند به گروه مقاومت بپيوندد و در طول انجام ماموريت‌هاي آن‌ها به دنبال داستان خود در Bloodline برود.

همچنين اينطور که گفته شده، وي با شخصيت نقش اول بازي Watch Dogs 2 نيز همراه مي‌گردد که طي ماه آينده به عنوان يک شخصيت قابل بازي راهي اين عنوان خواهد شد.

بازي Watch Dogs Legion در ابتداي سال گذشته‌ي ميلادي عرضه شد و سعي کرد تا فرمول متفاوتي را در اين سري امتحان کند. اين بازي به بازي‌بازان اجازه مي‌دهد تا گروه مقاومت مخالف دولت خود را از NPC هاي تصادفي موجود در جهان تشکيل دهند و در نقش هر کدام ماموريت‌هايي را به انجام برسانند. اين مکانيک در بازي بديع بود و بلافاصله به مهمترين علت فروش اين عنوان تبديل شد زيرا بازي‌بازان مي‌توانستند تا از اين طريق اکثريت کاراکترهاي لندن را به خدمت بگيرند و همين نکته تنوع فوق العاده‌اي را در بازي به وجود مي‌آورد.

حال بايد ببينم که گسترش دهنده‌ي Bloodline چگونه عمل خواهد کرد و ايا مي‌تواند تا ديداري نوستالژيک را با ايدن پيرس فراهم کند يا نه.

نظر شما در اين مورد چيست؟ به نظرتان بازگشت ايدن پيرس نکته‌اي مثبت است يا اتفاق خوشايندي نيست؟ نظرات خود را در اين زمينه با ما به اشتراک بگذاريد.

 
 

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم