زومجي/ پيتر فابيانو تهيه‌کننده بازي Resident Evil: Village در استوديوي کپکام بعد از ۱۳ سال همکاري با اين شرکت ژاپني، خبر جدايي خود و پيوستن به تيم توسعه‌دهندگان بانجي را ازطريق توييتر تأييد کرد.
   
پيتر فابيانو از قديمي‌ترين اعضاي استوديوي کپکام و تيم توسعه‌دهندگان مجموعه رزيدنت اويل، بعد از ۱۳ سال از اين شرکت جدا شده است. فابيانو که براساس اطلاعات درج شده در پروفايل توييتر او، مؤسس Global Production در استوديوي کپکام نيز است، ازطريق حساب توييتر خود اين خبر را اعلام کرده است.

وي در متن خداحافظي خود مي‌نويسد: «خيلي سخت مي‌توان اين پيام را به بهترين نحو نوشت، بنابراين سعي مي‌کنم خيلي ساده بنويسم: از همه‌ي اعضاي کپکام تشکر مي‌کنم که در طول اين ۱۳ سال به من اجازه دادند تا درکنار آن‌ها رشد کنم. بسيار سپاسگزارم و اين تجربه را براي هميشه گرامي خواهم داشت. بايد از همه‌ي افرادي که خارج از اين استوديو نيز از من حمايت کردند، نهايت تشکر را داشته باشم. من پست جديدي را در شرکت Bungie دريافت کردم و ادامه‌ي ماجراجويي خود را با تيم بسيار خوب اين شرکت دنبال خواهم کرد.»

او همچنين متن خود را با اشاره به جمله مشهور «Eyes up guardian» از بازي‌ Destiny 2 به پايان مي‌رساند.

بنابراين فابيانو استوديوي کپکام را ترک کرده تا به تيم سازندگان Destiny در استوديوي بانجي ملحق شود. او در اين شرکت به‌عنوان «مدير دپارتمان توليد» فعاليت خواهد کرد. البته فابيانو اشاره‌اي به پروژه‌ي تحت مديريت خود نداشته اما اشاره به گاردين‌ها در پيام خداحافظي او نشان مي‌دهد که حوزه‌ي کاري فابيانو مطمئناً به بازي‌ شوتر علمي تخيلي Destiny 2 مربوط خواهد شد.

در ساير اخبار مرتبط با بازي Resident Evil Village، گزارشي از فروش و عملکرد فوق‌العاده اين بازي را داشتيم که نشان مي‌دهد اين اثر ترسناک تا امروز بالغ‌بر چهار ميليون نسخه در سراسر جهان فروش داشته است. چنانچه ما را دنبال کرده باشيد، احتمالا اطلاع داريد که پس از گذشت تنها چهار روز از زمان عرضه بازي Resident Evil Village، فروش آن از مرز سه ميليون نسخه عبور کرده بود.

با نگاهي به نظرات منتقدين و گيمرها، به‌نظر مي‌رسد کپکام و تيم سازنده بار ديگر توانسته‌اند يک نسخه موفق و محبوبي از سري بازي رزيدنت ايول را در دسترس علاقه‌مندان سرسخت و قديمي اين مجموعه قرار دهند.

در پايان نوبت شما است تا تجربيات خود از بازي Resident Evil Village را با ما در ميان بگذاريد.

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم