زومجي/ شرکت يوبيسافت اعلام کرد که محتواي زامبي محور Watch Dogs: Legion of the Dead هم‌اکنون در دسترس کاربران قرار گرفته است.

چندي پيش بود که شرکت يوبيسافت جزئيات محتويات آينده بازي Watch Dogs Legion را در اختيار کاربران قرار داد و در جريان آن شاهد تأخير خوردن بسته الحاقي مربوط‌ به کاراکتر ايدن پيرس بوديم. اين در حالي است که به‌تازگي آپديت جديد بازي Watch Dogs Legion منتشر و کاربران پي سي به محتواي جديدي دسترسي پيدا کرده‌اند.

در به‌روزرساني اخير، يک حالت جديد به نام Watch Dogs: Legion of the Dead در دسترس کاربران کامپيوتر قرار گرفته است. با توجه‌ به اسم اين حالت جديد، کاربران با يک محتواي زامبي محور روبه‌رو هستند و فعلا در فاز آلفا به‌سر مي‌برد.

در جريان حالت ذکر شده، بازيکنان يک تيم چهارنفره را تشکيل داده و جدا از گشت‌وگذار در لندن و جمع‌آوري آيتم و مهمات مختلف براي نابودي زامبي‌ها، بايد مراقب سربازان البيون و اعضاي Clan Kelley هم باشند. 

همچنين باتوجه‌به توضيحات ارائه شده براي Watch Dogs: Legion of the Dead، کاربران به‌صورت تک‌نفره هم قادر به ‌تجربه‌ي آن هستند و از همه مهم‌تر، با يک حالت مجزا و جداگانه روبه‌رو هستيم؛ بدين معنا که بازيکنان پي سي مي‌توانند بدون داشتن واچ داگز ليجن، وارد برنامه يوبيسافت کانکت شده و اقدام به دانلود Legion of the Dead کنند. 

حالت ذکر شده فعلا در فاز آلفا به‌سر مي‌برد و در آينده، در اختيار کاربران کنسولي بازي Watch Dogs Legion هم قرار مي‌گيرد. 

نظر شما کاربران گرامي دراين‌باره چيست؟ آيا Watch Dogs: Legion of the Dead را روي کامپيوتر خود تجربه کرده‌ايد؟

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم