گیم فا/ Shin Megami Tensei V یکی از مورد انتظارترین عناوین امسال نینتندو سوییچ برای طرفداران هاردکور نقش‌آفرینی است. حال این طور که به نظر می‌رسد، وب‌سایت ژاپنی بازی، تاریخ انتشار این عنوان را به اشتباه فاش کرده است.

طبق گزارش Persona Central، وب‌سایت ژاپنی Shin Megami Tensei V اعلام کرده است که این بازی در تاریخ ۲۰ آبان ۱۴۰۰ (۱۱ نوامبر ۲۰۲۱ میلادی) برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد. جالب است بدانید که مدتی پس از کشف این اشتباه، تاریخ عرضه‌ی بازی از روی وب‌سایت حذف شد و هم‌اکنون تنها شاهد سال انتشار بازی یعنی ۲۰۲۱ هستیم.

اگرچه Shin Megami Tensei V قرار است به صورت هم زمان در سراسر جهان عرضه شود، اما ممکن است به دلیل اختلاف زمانی بین مناطق، ممکن است بازی با اختلاف یک یا دو روز در غرب منتشر شود. با توجه به آماده بودن اتلس (Atlus) و سگا (SEGA) برای اعلام تاریخ انتشار Shin Megami Tensei V، انتظار می‌رود که هفته‌ی آینده در طی دایرکت E3 نینتندو شاهد اعلام رسمی تاریخ عرضه‌ی بازی باشیم.

به هر حال، این خبر بسیار خوبی برای طرفداران سری Shin Megami Tensei محسوب می‌شود. اگرچه Shin Megami Tensei V برای عرضه در سال جاری در نظر گرفته شده بود، اما به خاطر عدم انتشار اطلاعات کافی از این عنوان، بسیاری از بازی‌بازان انتظار داشتند که بازی تا سال ۲۰۲۲ با تاخیر مواجه شود.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم