گیم فا/ به تازگی یکی از منابع داخلی شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) که در گذشته اطلاعات کاملا درستی از بازی Assassin’s Creed Valhalla منتشر کرده، به بیان جزئیات جدیدی در مورد بسته الحاقی Siege of Paris این عنوان پرداخته است. 

شرکت یوبی‌سافت پس از عرضه‌ی بازی Assassin’s Creed Valhalla اعلام کرد که قرار است دو بسته الحاقی Wrath of the Druids و Siege of Paris را برای خریداران منتشر کند. همچنین در آن زمان مشخص شد که خریداران سیزن‌پس این عنوان می‌توانند به صورت اختصاصی به ماموریت داستانی Legend of Beowulf دسترسی داشته باشند.

همان‌طور که از نام بسته الحاقی Siege of Paris پیداست، بازی‌بازان را به ماجراجویی‌های سرزمین Francia می‌برد که تحت پادشاهی Charles the Fat قرار دارد. تاکنون شرکت یوبی‌سافت هیچ اطلاع رسمی و مهمی درباره‌ی محتویات این بسته الحاقی جدید را برای علاقه‌مندان منتشر نکرده است. حال به تازگی یکی از منابع داخلی یوبی‌سافت که تاکنون اطلاعات صحیحی از محصولات این شرکت را منتشر نموده، به برخی جزئیات بسته الحاقی Siege of Paris اشاره کرده است.

این منبع داخلی اعلام کرد که وقایع داستانی بسته الحاقی Siege of Paris تنها در شهر مرکزی و پایتخت Francia رخ نخواهد داد و بازی‌بازان به مناطق و روستاهای مختلفی از Normandy سفر می‌کنند. همچنین این منبع ادعا کرد که کلاس اسلحه‌ی One-handed Sword همراه با این بسته الحاقی به بازی Assassin’s Creed Valhalla اضافه خواهد شد. لازم به ذکر است که وقایع داستانی این بسته الحاقی حدود هشت سال بعد از پایان داستان Assassin’s Creed Valhalla رخ می‌دهند. همچنین منبع داخلی مذکور در مورد داستان بسته الحاقی Siege of Paris افزود که Charles the Fat نوه‌ی ارشد Charlemagne خواهد بود که برای نخستین بار در صد سال گذشته موفق می‌شود سرزمین‌های مختلف را تحت یک پادشاهی واحد به نام Francia متحد سازد.

بازی Assassin’s Creed Valhalla هم‌اکنون بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی، سرویس گوگل استدیا و کنسول‌های پلی‌استیشن ۵، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری اس و سری ایکس در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم