ترنجی/ با گذشت روزها، کم کم به تاریخ رونمایی گلکسی S21 FE نزدیک‌تر می‌شویم. به نظر می‌رسد که همین روزها شاهد انتشار خبر زمان رونمایی این گوشی باشیم. در همین حین، قیمت گلکسی S21 FE سامسونگ لو رفت! این قیمت، از نسل قبل نیز کم‌تر است.

گلکسی S21 FE، نسخه جدیدی از اعضای گوشی‌های Galaxy S21 است. به همین دلیل، برخی از ویژگی‌های آن‌ها از جمله طراحی را به ارث برده است. به همین دلیل شاهد شباهت این گوشی به گلکسی S21 در رندرهایش هستیم.

به هر حال، اکنون شایعه جدید و جذابی از گلکسی S21 FE منتشر شده است. به گزارش Sammobile، قیمت گلکسی S21 FE سامسونگ اخیراً لو رفته است. این برچسب قیمتی، نشان می‌دهد که سامسونگ قصد دارد نسخه جدید را با قیمت کم‌تری روانه بازار کند. هم اکنون، نزدیک به ٩ ماه از تاریخ رونمایی گلکسی S20 FE گذشته است. پس باید به زودی شاهد رونمایی از نسل جدید آن باشیم.

قیمت گلکسی S21 FE سامسونگ
اگر به یاد داشته باشید، قبلاً در مورد مشخصات فنی این گوشی صحبت کرده بودیم. همچنین نتیجه گیک بنچ این گوشی، برخی از مشخصات سخت افزاری آن را نشان می‌داد. به طور مثال، اکنون می‌دانیم که Galaxy S21 FE حداقل دارای یک نسخه با تراشه‌ Snapdragon 888 خواهد بود.

همچنین این دستگاه از بدنه‌ای پلاستیکی استفاده می‌کند. با این وجود، همچنان شاهد استفاده از فریم فلزی در این دستگاه هستیم. به هر حال، نوبت به قیمت دستگاه قاتل پرچمدار جدید سامسونگ، یعنی گلکسی S21 FE می‌رسد. اخیراً یکی از رسانه‌های کره‌ای‌، در گزارش خود تأکید کرده است که قیمت گلکسی S21 FE سامسونگ در حدود ٧٠٠ هزار تا ٨٠٠ هزار وون کره جنوبی خواهد بود. این مقدار، معادل ۶٣٠ تا ٧٢٠ دلار آمریکا می‌باشد. این در حالی است که گلکسی S20 FE، در ابتدا برچسب قیمتی ٨٩٩ هزار وونی (معادل ٨٠٩ دلار آمریکا) را با خود یدک می‌کشید. بنابراین، قیمت جایگزین گلکسی S20 FE، تا حدود ١٠٠ دلار آمریکا یا حتی بیشتر، از آن کم‌تر است.

این برچسب قیمتی، واقعاً مناسب است. چرا که مشخصات فنی جذابی در این گوشی وجود دارند. ظاهراً سامسونگ تصمیم گرفته است قیمت نسل جدید گلکسی S20 FE را پایین بیاورد. این امر، احتمالاً به دلیل عدم رونمایی از گوشی جدید سری گلکسی Note در سال جاری میلادی است. بنابراین، گلکسی S21 FE باید مسئولیت بزرگی را در نبود سری گلکسی Note بر عهده بگیرد. این گوشی، در نیمه دوم سال ٢٠٢١ میلادی رونمایی خواهد شد.

نظر شما در مورد این برچسب قیمتی چیست؟ آیا خرید گلکسی S21 FE با این قیمت، مقرون به صرفه خواهد بود؟ کدام یک از مشخصات Galaxy S21 FE برای شما جذابیت بیشتری دارد؟ فکر می‌کنید که دیگر کمپانی‌ها، چه برگ برنده‌ای را در مقابل نماینده جدید سامسونگ رو می‌کنند؟

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم