کلیک/ کاربران توییتر در آینده نزدیک می‌توانند به کمک قابلیت Super Follows اقدام به تولید محتوای خاص کرده و از فالوورهای خود پول بگیرند. البته این ویژگی مناسب همه افراد نیست و استفاده از آن تنها تحت یک سری شرایط ویژه امکان‌پذیر است.

توییتر چندی پیش اعلام کرد که در حال آماده‌سازی یک قابلیت جدید به نام Super Follows است؛ قابلیتی که به افراد اجازه می‌دهد در ازای تولید یک محتوای خاص، از فالوورهای خود پول دریافت کنند. حال خبر رسیده که این ویژگی تقریبا آماده است و به زودی روی پلتفرم عرضه می‌شود.

طبق اظهارات مهندس جین وونگ، کاربران تنها تحت یک سری شرایط ویژه می‌توانند از قابلیت جدید استفاده کنند. به عنوان مثال باید تعداد فالوورهای آن‌ها از ۱۰ هزار نفر بیشتر باشد، طی 30 روز گذشته حداقل 25 پست را با سایرین به اشتراک گذاشته باشند و سن آن‌ها بیشتر از 18 باشد. این‌طور که به نظر می‌رسد ویژگی جدید تنها برای اینفلوئنسرها طراحی شده است.

سوپر فالوز شباهت بسیاری با Patreon دارد. تولیدکنندگان پاترئون عموما بر اساس نوع محتوا (ویدئو، پادکست، آموزش و غیره) در گروه‌های مختلفی قرار می‌گیرند و کاربران می‌توانند با پرداخت مبالغ نسبتا ناچیز از خدمات و مطالب آنان بهره‌مند شوند.

پس از راه‌اندازی قابلیت Super Follows، امکان پاسخ‌دهی به برخی توییت ها، عضویت در گروه‌های مختلف و اشتراک در خبرنامه‌ها، تنها برای مشترکین وجود خواهد داشت نه کاربران عادی. به گفته وونگ، توییتر نیز قصد دارد مانند پاترئون دسته‌بندی‌های مختلفی را برای محتوا اضافه کند.

متأسفانه هنوز معلوم نیست ویژگی جدید دقیقا چه تاریخی به پلتفرم اضافه می‌شود.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم