گیم فا/ شرکت اسپایدرز (Spiders) همان‌طور که در گذشته اعلام کرده بود، امروز به انتشار تازه‌ترین تریلر در خصوص گیم‌پلی بازی Steelrising پرداخت. در این ویدئو می‌توان جزئیات جالب فراوانی را مشاهده کرد.

Steelrising یکی دیگر از کارهای استودیوی اسپایدرز در سبک نقش‌آفرینی است که جزئیات فراوانی هم در جهان آن به چشم می‌خورد. معرفی این بازی در چند ماه اخیر و انتشار تصاویر و تریلرهای نسبتا زیاد باعث شده است که بازی‌بازان زیادی در انتظار این عنوان باشند. همچنین گفته می‌شود که عرضه‌ی این اثر بر روی کنسول‌های نسل نهمی نیز قطعی شده است.

زمان بازی Steelrising به سال ۱۷۸۹ بازمی‌گردد و گوشه‌ای از تاریخ فرانسه و به طور مشخص پاریس را به تصویر می‌کشد. شما در این بازی باید کنترل شخصیتی به نام Aegis را به دست گرفته و وارد یک ماجراجویی عظیم و جذاب شوید. شما باید از ملکه‌ای به نام ماری محافظت کرده و با دشمنان زیادی مبارزه داشته باشید. بنابراین در صورتی که از دوستداران بازی‌های اکشن هستید، Steelrising را به هیچ عنوان از دست ندهید.

متاسفانه هنوز تاریخ عرضه‌ی بازی Steelrising مشخص نشده است، اما احتمال می‌رود که این عنوان اواخر امسال در دسترس قرار گیرد. اطلاعات دقیقی از پلتفرم‌های مقصد بازی هم مشخص نیست و باید منتظر اخبار پیش رو از سوی تیم سازنده باشیم.

همان‌طور که گفته شد، درهمین خبر می‌توانید تریلر گیم‌پلی این عنوان را مشاهده و دانلود کنید.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم