زومجی/ بازی Hades به‌عنوان اثری تحسین‌شده که ماه‌ها فقط روی کامپیوترهای شخصی و نینتندو سوییچ قرار داشت، به‌زودی روی کنسول‌های سونی و مایکروسافت عرضه خواهد شد.
   
در تاریخ ۱۳ آگست/اوت (۲۲ مرداد) قرار است بازی Hades در دسترس گیمرهای ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 قرار بگیرد. حالا می‌دانیم که اگر نسخه‌ی پلی استیشن 5 بازی Hades را خریداری کنید، از روز ۱۱ آگست/اوت (۲۰ مرداد) می‌توانید دانلود آن را کلید بزنید تا در روز عرضه آماده‌ی تجربه‌ی این بازی مستقل ستایش‌شده باشید. در همین حین اکانت شناخته‌شده‌ای در توئیتر با آیدی PlaystationSize@ که همواره اطلاعات درستی در رابطه با با بازی‌های قرارگرفته در پلی استیشن نتورک داشته است، حجم بازی Hades روی کنسول PS5 سونی را اعلام کرد.

بازی Hades استودیو سوپرجاینت گیمز روی پلی استیشن 5 تنها ۷.۹۳ گیگابایت حجم خواهد داشت. حالا باید صبر کرد و دید که این بازی مستقل روی کنسول‌های دیگر از جمله پلی استیشن 4 چند گیگابایت از حافظه را به خود اختصاص می‌دهد. ما در ابتدا چند روز قبل فهمیدیم که بازی Hades برای کنسول‌های دیگر هم عرضه می‌شود؛ براساس اطلاعات لورفته از سیستم رده‌بندی درجه‌ی سنی بازی‌های ویدیویی در کشور کره جنوبی.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم