سخت افزار/ عنوان Guardians of the Galaxy معرفی شد. استودیو Eidos Montreal ظاهرا واقعا در حال ساخت یک بازی از روی داستان نگهبانان کهکشان است. این موضوع چند سال پیش توسط Eurogamer گزارش شده بود. در حقیقت بازی مذکور مراحل پایانی ساخت را پشت سر می‌گذارد و چهار ماه دیگر یا به طور دقیق در 26 اکتبر () برای پلتفرم‌های پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، Xbox One و Xbox Series X / S و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

در این عنوان شما نقش تنها یک شخصیت را بر عهده دارید، در واقع بر خلاف بازی The Avengers شما تنها می‌توانید شخصیت Peter Quill یا Star Lord را کنترل کنید که رهبر نگهبانان کهکشان است. در نقش یک رهبر شما باید تصمیماتی بگیرید که بر طبق صحبت‌های توسعه دهندگان تاثیرات کوچک و بزرگی خواهد داشت و دنیای پیرامون نسبت به این تصمیمات واکنش نشان می‌دهد.

داستان Marvel’s Guardians of the Galaxy چندین سال پس از یک جنگ عظیمی بین کهکشانی اتفاق می‌افتد، جایی که گروه کمتر از یک سال است که کنار هم حضور دارند. ظاهرا آنها به پول نیاز دارند و باید از طریق یکی از نقشه‌های دیوانه وار خود پول بدست آورند، وگرنه سفینه دوست داشتنی خود را از دست خواهند داد.

علی رغم شایعات، بازی Guardians of the Galaxy تنها بخش تک نفره خواهد داشت. به علاوه تایید شده که خبری از هیچ گونه محتوای قابل دانلود (DLC) یا پرداخت درون برنامه‌ای نخواهد بود. تمام تجهیزات از جمله آیتم‌های ظاهری از طریق خود بازی قابل دست یابی هستند و شما پول اضافه‌ای برای آنها پرداخت نمی‌کنید. چنین چیزی این روزها کمتر شنیده می‌شود.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم