زومجی/ درحالیکه تا عرضه بازی Stalker 2 مدت زمان زیادی باقی مانده است اما سیستم مورد نیاز  برای اجرای آن روی پلتفرم پی سی اعلام شد.
   
در جریان رویداد مشترک ایکس باکس و بتسدا E3 2021 بود که مایکروسافت تریلر جدیدی از بازی شوتر اول‌شخص Stalker 2 را به نمایش گذاشت. اثر مورد انتظاری که طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته شده قرار است در تاریخ هشت اردیبهشت (۲۸ آوریل) به‌صورت انحصار زمانی برای پلتفرم‌های ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، پی سی و مشترکین سرویس گیم‌ پس در اختیار علاقه‌مندان قرار گیرد.

مقاله‌های مرتبط:
مصاحبه سازندگان Stalker 2 در مورد جهان و داستان بازی
حال اما در جدیدترین اخبار  بازی، در حالیکه مدت زمان زیادی تا انتشار بازی Stalker 2 باقی مانده است، اما به‌تازگی حداقل مشخصات مورد نیاز و پیشنهادی جهت اجرای این بازی روی پی سی اعلام شد. البته نکته قابل‌توجه این است که این مشخصات ارایه شده احتمال دارد با گذشت زمان و نزدیک شدن به تاریخ عرضه بازی، دستخوش تغییرات جزیی نیز شود. در ادامه می‌توانید به تفکیک مشخصات مورد نیاز و حداقلی لازم برای اجرای این بازی را مشاهده کنید. 

حداقل سیستم مورد نیاز

سیستم‌عامل: ویندوز ۱۰
پردازنده: Intel Core i5-7600K / AMD Ryzen 5 1600X
حافظه رم: ۸ گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB / AMD Radeon RX 580 8GB
نکته اضافی: SSD
حجم حافظه مورد نیاز: ۱۵۰ گیگابایت
سیستم پیشنهادی

سیستم‌عامل: ویندوز ۱۰
پردازنده: Intel Core i7-9700K / AMD Ryzen 7 3700X
حافظه رم: ۱۶ گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA GeForce RTX 2070 SUPER 8GB / AMD Radeon RX 5700 XT 8GB / NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti 11GB
یادداشت اضافی: SSD
حجم حافظه مورد نیاز: ۱۵۰ گیگابایت

حال اگر شما هم از طرفداران بازی Stalker 2 هستید، لطفا نظرات و پیش‌بینی‌های خود درخصوص ساخته جدی استودیوی GSC Game World را با ما نیز به اشتراک بگذارید.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم