گیم فا/ استودیوی سازنده‌ی بازی Abandoned امروز در تازه‌ترین خبر خود اعلام کرد که عرضه‌ی ویدئویی از گیم‌پلی این عنوان به زمان دیگری موکول شده است.

Abandoned یکی از عناوین مورد انتظار کنونی است که پس از معرفی، عده‌ی زیادی برای تجربه‌اش مشتاق شدند. در راستای آشنایی هر چه بیشتر بازی‌بازان، قرار بود فردا ویدئویی از گیم‌پلی این بازی در دسترس قرار گیرد. این روزها شایعات فراوانی در مورد این عنوان پخش می‌شود. عده‌ای اعتقاد دارند که این بازی یکی از نسخه‌های مربوط به فرنچایز Silent Hill است. البته تیم سازنده هنوز چیزی در این مورد نگفته است. انتشار این تریلری از گیم‌پلی این بازی می‌توانست تا حد زیادی ما را در مورد این شایعات راهنمایی کند.

استودیوی بلو باکس گیم (Blue Box Game) امروز پیامی را در حساب رسمی توییتر خود منتشر و اعلام کرد که نخستین تریلر از گیم‌پلی بازی Abandoned تاخیر خورده است. این تیم ضمن عذرخواهی از بازی‌بازان، گفته است که ویدئوی ذکر شده در تاریخ ۴ تیر ۱۴۰۰ (۲۵ ژوئن ۲۰۲۱ میلادی) در دسترس قرار خواهد گرفت. این بدان معناست که بازی‌بازان باید سه روز بیشتر برای تماشای آن صبور باشند. حال باید منتظر ماند و دید که چه اتفاقاتی در روز جمعه رخ خواهد داد.

Abandoned عنوانی ترسناک در سبک وحشت و بقا و همچنین تیراندازی است که در آن باید هر کاری که لازم است را انجام بدهید تا زنده بمانید. جالب است بدانید که بازی به صورت جهان‌باز است و به همین دلیل می‌توان رمز و رازهای فراوانی را در دنیای آن کشف کرد. در گذشته گفته شده بود که این بازی تنها بر روی کنسول پلی‌استیشن ۵ عرضه می‌شود. دیروز شایعاتی مبنی بر عرضه‌ی نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این اثر به گوش رسید که این خبر هنوز به صورت رسمی توسط بلو باکس گیم تایید نشده است.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم