گیم فا/ براساس گفته‌های آقای پیت هاینز، معاون ارشد بازاریابی و ارتباطات کمپانی بتسدا، قرار نیست که تا مدت زیادی خبری از بازی Indiana Jones بشنویم. 

اوایل سال جاری میلادی بود که کمپانی بتسدا با انتشار تیزری، در دست ساخت بودن عنوانی با اسم Indiana Jones را تأیید کرد. براساس گفته‌های این کمپانی، این بازی قرار است که توسط استودیوی بازی‌سازی MachineGames، سازنده‌ی Wolfenstein ساخته شود. تیزری که توسط بتسدا منتشر شد، صرفاً در دست ساخت بودن بازی و انتشار آن در تاریخ نامعلومی را تأیید کرد.

طبق مصاحبه‌ای که اخیراً، پیت هاینز، معاون ارشد بازاریابی و ارتباطات شرکت بتسدا با وب‌سایت گیم اسپات داشته، گفته است همانطور که از تیزر منشر شده پی بردید، این بازی قرار است که در تاریخ نامشخصی منتشر شود، اما این بازی در ابتدای راه خود می‌باشد و هنوز هم دارد مراحل اولیه‌ی توسعه را پشت سر می‌گذارد که نشان می‌دهد تا مدتی دیگر، خبری از این بازی نخواهیم داشت. متن دقیق سخن او به این صورت است:

مشخصا ما فقط بازی را معرفی کردیم و حال با این اوصاف شما می‌توانید حدس بزنید که چه میزان از فرایند ساخت بازی باقی مانده است. آنها (توسعه دهندگان) در مراحل بسیار اولیه‌ی ساخت بازی هستند.
براساس اطلاعاتی که تا به الان از بازی Indiana Jones منتشر شده است، تاد هاوارد تهیه کننده‌ی اجرایی بازی می‌باشد و استودیوی بازی‌سازی MachineGames، وظیفه‌ی توسعه‌ی بازی را بر عهده خواهد داشت.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم