گیم فا/ همانطور که اطلاع دارید، شش ماه گذشته، بازی Cyberpunk 2077 به دلیل مشکلات و باگ‌های متعددی که در نسخه‌ی پلی استیشن داشت، از این فروشگاه برداشته شد. چندی قبل، خبری منتشر شد دال بر اینکه قرار است سونی باز هم بازی Cyberpunk 2077 را بر روی فروشگاه پلی استیشن موجود کند. حال بلاخره بعد از مدت‌ها دوری Cyberpunk 2077 از بازار سونی، باری دیگر این عنوان جذاب، بر روی فروشگاه پلی استیشن موجود شد.

براساس اخبار منتشر شده، بازی Cyberpunk 2077 باری دیگر بر روی فروشگاه پلی استیشن قرار گرفت، اما هر دو کمپانی سونی و CD Projekt RED هشدار داده‌اند که نسخه‌ی کنسول پلی استیشن ۴ شاید همچنان مشکلاتی داشته باشد. اگر به فروشگاه پلی استیشن و بخش بازی Cyberpunk 2077 سری بزنید با این هشدار مواجه می‌شوید که تجربه‌ی این بازی بر روی کنسول پلی استیشن ۴ پیشنهاد نمی‌شود و بهتر است که آن را بر روی کنسول پلی استیشن ۴ پرو یا پلی استیشن ۵ تجربه کنید.

 هشدار قرار گرفته در بخش اطلاعات بازی Cyberpunk 2077 در فروشگاه پلی استیشن
این موارد درج شده در فروشگاه پلی استیشن، در توییتر رسمی پلی استیشن و بازی Cyberpunk 2077 نیز بازنشر شده‌اند. متن دقیق توییترها به این صورت می‌باشد:

توییت حساب رسمی Cyberpunk 2077

در حالی که ما همچنان به بهبود ثبات بازی در همه‌ی سیستم عامل‌ها ادامه می‌دهیم، ممکن است که برخی از کاربران پلی استیشن ۴ مشکلاتی را در رابطه با عملکرد بازی مشاهده کنند. نسخه‌های پلی استیشن ۴ پرو و پلی استیشن ۵ بهترین تجربه را به کاربران ارائه خواهند داد.
توییت حساب رسمی پلی استیشن

بازی Cyberpunk 2077 هم اکنون در فروشگاه پلی استیشن موجود است. کارکردن بر روی نسخه‌ی پلی استیشن ۴ همچنان ادامه دارد و اصلاحات و بروزرسانی‌هایی در طول سال جاری منتشر می‌شود. برای داشتن بهترین تجربه بر روی پلی استیشن، نسخه‌های پلی استیشن ۴ پرو و پلی استیشن ۵ پیشنهاد می‌شود.
بازی Cyberpunk 2077 از سری عناوین اکشن و نقش‌آفرینی است که در تاریخ ۲۷ شهریور ماه سال ۱۳۹۹، پس از مدت‌ها انتظار بر روی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و سرویس گوگل استدیا و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۵ و ایکس‌باکس سری ایکس و اس در دسترس قرار گرفت. در این بازی باید کنترل شخصیتی به نام وی (V) را به عهده گرفته و ماموریت‌های هیجان‌انگیز بی‌شماری را انجام دهید.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم