ترنجي/ توليدکننده تلفن‌هاي هوشمند مستقر در چين، وان پلاس، از ابتداي تأسيس خود در سال 2014، ردي از خود در چندين دسته از محصولات فناوري به‌جاي گذاشته است. وان پلاس که به عنوان قاتل پرچمداران شناخته مي‌شود، چندين محصول جديد از جمله تلويزيون‌هاي هوشمند، محصولات صوتي و ساعت جديد خود را به بازار عرضه کرده است. اطلاعات جديد اما بيان مي‌کنند که اين شرکت به‌زودي مي‌تواند محصول جديدي را در دسته تبلت‌ها معرفي کند. باوجود اينکه درحال‌حاضر هيچ خبر رسمي در اين مورد وجود ندارد، ليستي از فهرست مالکيت معنوي اتحاديه اروپا(EUIPO) به معرفي تبلت جديد اشاره دارد. در اين ليست که از تبلت وان پلاس با نام OnePlus Pad نيز ياد شده است، نشان مي‌دهد که دستگاه جديد اين شرکت به‌زودي روانه بازار خواهد شد.

ثبت نام تجاري OnePlus Pad براي تبلت آينده شرکت چيني
وان پلاس در نظر دارد تا به‌زودي وارد يک دسته از محصولات جديد شود. به‌تازگي نام تجاري OnePlus Pad در وب سايت EUIPO ذکر شده است و اشاره به عرضه‌ي قريب‌الوقوع اين دستگاه دارد. اين ليست چيز زيادي در مورد تبلت وان پلاس نشان نمي‌دهد، جز وجود خارجي خود دستگاه. جزئيات ديگر مانند اندازه نمايشگر تبلت، طراحي و مشخصات داخلي آن درحال‌حاضر مشخص نشده‌اند.

تعجب آور نيست که وان پلاس روي تبلت جديدي کار مي‌کند. برندهاي مرتبط با اين کمپاني در زيرمجموعه‌ي شرکت مادر يعني BBK Electronics، مانند Realme ،Vivo و غيره نيز در حال کار بر روي تبلت مخصوص خود هستند. Realme پيش‌تر تأييد کرده بود که در حال کار بر روي عرضه تبلت جديد خود است. از طرف ديگر، ويوو نيز چندي پيش علامت تجاري Vivo Pad را در وب سايت EUIPO به ثبت رساند.

نام تجاري OnePlus Pad به‌عنوان تبلت وان پلاس

انتظار ما اينست که جزئيات بيشتري از OnePlus Pad در روزهاي آينده ظاهر شود. اين شرکت هنوز اعلاميه رسمي در همين مورد بيان نکرده است. جزئيات بيشتري از اين دستگاه را در صورت دسترسي به اطلاعات آن به اشتراک خواهيم گذاشت. در همين حال، مي‌توانيد روي سند EUIPO کليک کرده تا درباره تبلت OnePlus اطلاعات بيشتري کسب کنيد.

در اخبار مرتبط، مشخصات OnePlus 9T را براي شما پوشش داديم. شايعه شده است که تلفن هوشمند آينده وان پلاس از ترکيب دوربين چهارگانه با سنسور اصلي 108 مگاپيکسلي بهره مي‌برد. همانطور که انتظار مي‌رود، سيستم دوربين با همکاري Hasselblad توسعه يافته است. همچنين گفته مي‌شود که اين شرکت دستگاه خود را با ColorOS 11 Global عرضه خواهد کرد.

نظر شما راجع به ثبت نام تجاري OnePlus Pad که به تبلت جديد وان پلاس اشاره دارد چيست؟

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم