باشگاه خبرنگاران/ مجموعه بند‌هاي حلقه اپل واچ اسپرت، در دو اندازه ۴۰ و ۴۴ ميلي متر در بازار جهاني گوشي‌هاي هوشمند موجود است.

به گزارش پون آرنا؛ برخلاف سامسونگ و گوگل، نام اپل در فهرست طولاني اسپانسرها، شرکا و تأمين کنندگان رسمي بازي‌هاي المپيک ۲۰۲۰ يافت نمي‌شود. اگرچه اين بديهي است که نسخه خاصي از دستگاه‌هاي سري ۱۲ آيفون اين شرکت براي جشن رسمي به بازي‌هاي المپيک نمي‌رسد، اما اين نکته نيز وجود دارد که هيچ چيز نمي‌تواند جلوي غول فناوري مستقر در کوپرتينو را در کمک به غرور ملي بگيرد.

مجموعه بين‌المللي وجديد باند‌هاي حلقه اپل واچ اسپرت لپ، از ۳۰ ژوئن در دو اندازه ۴۰ و ۴۴ ميلي متر با ۴۹ دلار در بازار موجود است. روشن است با برگزاري سي و دومين دوره از بازي‌هاي المپيک تابستاني که قرار است کمتر از يک ماه ديگر آغاز شود، هنوز وقت کافي براي اطمينان از اين که شرکت اپل قادر خواهد بود جسورانه حمايت کشور خود را نشان دهد، وجود دارد.

بندهاي اپل واچ

اپل واچ بند‌هايي به رنگ پرچم متحدانش ارائه داد

علاوه بر ايالات متحده، مي‌توانيد International Collection Sport Loop که داراي رنگ پرچم کشور‌هاي استراليا، بلژيک، برزيل، کانادا، چين، دانمارک، فرانسه، آلمان، انگليس، يونان، ايتاليا، جامائيکا، ژاپن، مکزيک، هلند، نيوزيلند، روسيه، آفريقاي جنوبي، کره جنوبي، اسپانيا و سوئد است را مستقيماً از فروشگاه‌هاي الکترونيکي محلي اپل و همچنين مکان‌هاي فيزيکي در سراسر جهان بخريد.

بديهي است که طراحي نسخه اين گرو‌ها بسيار ساده و محدود است. همچنين به همان اندازه که هر پرچم اجازه دارد رنگارنگ باشد بندهاي اپل واچ نيز متنوع خواهد بود. گفتني است؛ يکي از دلايل محبوبيت جهاني اپل رقابت با رقباي سر سخت خود است. البته اين نکته هم وجود دارد که شرکت اپل اسپرت لوپ، بهترين ساعت‌هاي هوشمند را توليد کرده شايان ذکر است طرفداران، اين برند را مي‌توانند از بازار‌هاي معتبر خريداري کنند.

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم