نماد آخرین خبر

گلکسی Z Fold3 سامسونگ از قلم S Pen Pro پشتیبانی می‌کند

منبع
ديجياتو
بروزرسانی

ديجياتو/ سامسونگ براي معرفي گوشي‌هاي تاشو جديدش آماده مي‌شود و در حالي که امسال خبري از نسل جديد گلکسي نوت نخواهد بود، پشتيباني از قلم S Pen به گلکسي زد فولد ۳ اضافه مي‌شود. حالا مشخص شده اين موبايل تاشو از قلم S Pen پرو پشتيباني مي‌کند.

گلکسي S Pen پرو سامسونگ در ژانويه ۲۰۲۱ در کنار نسخه استاندارد براي گلکسي S21 اولترا معرفي شد، اما تا به امروز کره‌اي‌ها آن را روانه بازار نکرده‌اند. حالا اين قلم با شماره مدل EJ-P5450 از سوي FCC تاييديه دريافت کرده که دستگاه‌هاي سازگار با آن را مشخص مي‌کند.

با توجه به چنين تاييديه‌اي، بايد منتظر عرضه قلم جديد سامسونگ در آينده نزديک باشيم. طبق اين تاييديه، قلم S Pen پرو با گلکسي نوت ۱۰ لايت، گلکسي S21 اولترا ۵G، گلکسي نوت ۲۰ و نوت ۲۰ اولترا، تبلت‌هاي سري گلکسي تب S7، گلکسي تب S6 و گلکسي زد فولد ۳ ۵G سازگار خواهد بود و البته به رابط کاربري One UI 3.1 يا جديدتر هم نياز دارد.
 

اين قلم جديد سامسونگ از ارتباط بلوتوث LE بهره مي‌برد که به معناي پشتيباني از قابليت‌هايي مانند Air Actions خواهد بود. اين قلم همچنين نسبت به مدل استاندارد ابعاد بزرگتري دارد و به يک باتري داخلي هم مجهز شده است.

در حال حاضر نمي‌دانيم سامسونگ چنين قلمي را درون جعبه گلکسي زد فولد ۳ قرار مي‌دهد يا اينکه کاربران بايد آن را بطور جداگانه سفارش دهند. البته انتظار داريم که با توجه به کاهش قيمتي که گزارش‌ها از آن خبر مي‌دهند، قلم S Pen پرو بطور جداگانه فروخته شود.

سامسونگ در تاريخ ۲۰ مرداد از جديدترين محصولاتش شامل گلکسي زد فولد ۳، زد فليپ ۳، گلکسي بادز ۲ و گلکسي واچ ۴ رونمايي مي‌کند و احتمال معرفي گلکسي S21 FE هم در اين مراسم وجود دارد. گلکسي زد فولد ۳ در کنار پشتيباني از قلم، احتمالا به دوربين سلفي زير نمايشگر هم مجهز مي‌شود.

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره