نماد آخرین خبر
  1. جذاب ترین ها
موبایل و بازی

شخصیت Lebron James به بازی Fortnite اضافه خواهد شد

منبع
گيم فا
بروزرسانی

گيم فا/ شرکت اپيک گيمز (Epic Games) در ادامه‌ي تلاش براي جلب رضايت بازي‌بازان، اين بار قصد دارد تا کاراکتر Lebron James را به بازي Fortnite اضافه کند. امروز جزئياتي در اين باره منتشر شد که در ادامه به بررسي آن‌ها خواهيم پرداخت.

البته بسياري از بازي‌بازان در خصوص اضافه شدن اين کاراکتر به بازي Fortnite چندان تعجب نکردند. هفته‌ي گذشته شايعاتي در اين مورد پخش شد و بسياري از هواداران مي‌دانستند که احتمال انتشار اين شخصت براي اين اثر بسيار زياد است. حال تيم سازنده امروز اعلام کرده است که سه لباس مختلف را براي اين شخصيت در نظر گرفته و به طور کلي ساخت آن هم زمان زيادي برده است.

همان‌طور که در جريان هستيد، هر چند وقت يک بار يک کاراکتر به بازي Fortnite اضافه مي‌شود و واکنش‌هاي مختلف بازي‌بازان را هم به همراه دارد. اپيک گيمز در گذشته تصميم گرفت که دست روي ورزش‌کاران بگذارد و اشخاصي همچون نيمار، هري کين و مارکو رويس را به اين عنوان بياورد. اکنون نوبت به شخصيت ذکر شده، قهرمان افسانه‌اي بسکتبال رسيده است تا ببينيم استقبال از آن به چه صورت خواهد بود. به گفته‌ي سازندگان، اين شخصيت تا چند روز ديگر در فروشگاه بازي قابل رويت خواهد بود و بازي‌بازان مي‌توانند از آن استفاده نمايند.

مطمئنا اين براي سازندگان پايان کار نيست و در ادامه هم افراد بيشتري راهي اين بازي مي‌شوند.

Fortnite از سري آثار جالب در سبک بتل رويال به حساب مي‌آيد که انتشار آن براي بار اول به سال ۲۰۱۷ ميلادي بازمي‌گردد. حال چهار سال از عرضه‌ي اين بازي مي‌گذرد و بازي‌بازان قادر هستند تا آن را بر روي پلتفرم‌ رايانه‌هاي شخصي و کنسول‌هاي پلي‌استيشن ۴، پلي‌استيشن ۵، ايکس‌باکس‌ وان، ايکس‌باکس سري ايکس و اس و نينتندو سوييچ تجربه کنند. حتي نسخه‌هاي گوشي‌هاي هوشمند آن شامل اندرويد و iOS نيز در دسترس قرار دارد.

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره