نماد آخرین خبر

آنر رقابت با گوشی‌های تاشو را با Magic Flip، Fold و Flex ادامه می‌دهد

منبع
باشگاه خبرنگاران
بروزرسانی
آنر رقابت با گوشی‌های تاشو را با Magic Flip، Fold و Flex ادامه می‌دهد

باشگاه خبرنگاران/ سه گوشي جديدي که ممکن است توسط Honor به بازار عرضه شوند، وارد رقابت با گوشي‌هاي تاشو خواهند شد.

 شرکت گوشي سازي Honor از خيلي وقت پيش به فکر اين افتاده بود که يک کمپاني جداگانه و مستقل شود و هفته گذشته نيز شاهد بهترين محصول آن از زمان جدايي‌اش بوديم. حالا آخرين اخبار حاکي از اين است که اين شرکت به دنبال ساخت و عرضه سه گوشي با نام‌هاي Magic Flip، Fold و Flex است تا به سمت فناوري گوشي‌هاي تاشو حرکت کند.

البته فاش شدن اين نام‌ها به اين معني نيست که اين تلفن‌هاي هوشمند حتما با همين نام توسط آنر روانه بازار مي‌شوند و به علاوه اطلاعات دقيقي از زمان عرضه آن‌ها هم در دسترس نيست. همه اين موارد به عنوان گزينه‌هايي است که مقابل اين شرکت گوشي سازي قرار دارد و منطقي است که بر حسب شرايط تغيير کند.

گوشي هاي جديد آنر

تبلت، قلم و سرويس‌هاي مشترک، گزينه‌هاي بعدي Honor 

فهرست پتنت که در آن اين سه نام تجاري براي گوشي‌هاي جديد آنر پيش بيني شده بود، شامل ديگر محصولات مانند چند سري تبلت، سرويس‌هاي مشترک (SHARE و DROP) و احتمالا قلم PEN هم بوده است. فعلا اين علائم تجاري فقط در چين درخواست مي‌شود، اما قطعا اين محصولات به بازار‌هاي جهاني هم راه پيدا مي‌کنند. اين موضوع در راستاي استقلالي که آنر مي‌خواهد در کشور خودش و بعدا در بازار‌هاي جهاني به دست بياورد، انجام شده است.

گفتني است؛ گوشي‌هاي تاشو فناوري جديدي بودند که براي اولين بار توسط سامسونگ در بازار عرضه شدند و داراي لولا‌هاي قوي بودند که صفحه نمايش دوبرابري را به کاربر ارائه مي‌دادند. پس از آن ديگر شرکت‌هاي گوشي سازي هم به اين عرصه وارد شدند و در آخرين اقدام، شرکت آنر نيز مي‌خواهد به اين رقابت‌ها اضافه شود.

انتهاي پيام/

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم