ترنجي/ چيزي به رويداد Unpacked سامسونگ نمانده است. کمتر از ۲۰ روز ديگر مراسم معرفي محصولات جديد سامسونگ برگزار مي‌شود. سامسونگ دومين رويداد مهم Unpacked سال را در ماه آينده برگزار مي‌کند که در آن از دو گوشي هوشمند جديد تاشو، Galaxy Buds 2 و دو ساعت هوشمند رونمايي مي‌شود.

بر اساس اخبار و گزارشات منتشر شده امسال انتظار عرضه گلکسي نوت ۲۱ را نداريم. اما در ابتدا اعتقاد بر اين بود که معرفي گلکسي S21 FE سامسونگ در اين مراسم محقق خواهد شد. اما گزارشات اخير خلاف اين موضوع را نشان مي‌دهند.

احتمالا گلکسي S21 FE در پاييز امسال معرفي مي‌شود

طبق گزارش جديد LetsGoDigital گلکسي S21 FE سامسونگ در رويداد Unpacked آينده معرفي نخواهد شد. LetsGoDigital اسناد رسمي سامسونگ را مشاهده کرده است که تأييد مي‌کند خبري از رونمايي نسخه ارزان قيمت گلکسي S21  نخواهد بود.

اين گزارش همچنين گزارش ديگري که در ماه ژوئن (خرداد ماه) منتشر شد را تاييد مي‌کند که ادعا مي‌کرد Galaxy S21 FE در مراسم Unpacked رونمايي نمي‌شود. و فقط در ماه اکتبر (مهر) يا پس از آن بايد انتظار معرفي نسخه ارزان قيمت پرچمدار سري Galaxy S سامسونگ را داشته باشيم. هنوز تاريخ دقيق رونمايي اين محصول مشخص نيست و حتي علت آن نيز به طور دقيق مشخص نشده است. در ابتدا حتي گزارش هايي مبني بر توقف توليد Galaxy S21 FE به دليل بحران کمبود تراشه وجود داشت که پس از آن توسط سامسونگ تکذيب شد.

Galaxy S21 FE چه مشخصاتي خواهد داشت؟

سامسونگ Galaxy S21 FE با پنل ۶.۴ اينچي Super Amoled با رزولوشن FHD+ و همراه با پشتيباني از رفرش ريت ۱۲۰ هرتز به بازار عرضه مي‌شود. قاب پشتي اين محصول تماما از جنس پلاستيک خواهد بود و به طور پيش‌فرض با اندرويد ۱۱ همراه است.

نسخه ارزان قيمت Galaxy S21 FE با تراشه اسنپدراگون ۸۸۸ در دسترس کاربران قرار مي‌گيرد، اما نسخه ديگر با تراشه اگزينوس ۲۱۰۰ به بازار عرضه خواهد شد. گلکسي S21 FE سامسونگ در رنگ هاي خاکستري، سفيد، بنفش و سبز عرضه مي‌شود.

نظر شما درباره Galaxy S21 FE چيست؟ با توجه به مشخصات ذکر شده، آيا محصول موفقي خواهد بود و فروش خوبي را تجربه خواهد کرد؟

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم